Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fırfırlı Önlük Nasıl Dikilir?

Dikiş modelleri ve örneklerinde güzel bir önlüğün dikimiyle devam ediyoruz. Bugünkü konumuz fırfırlı önlük modelleri. Mutfakta, temizlik yaparken kullanacağınız, bahçe işleriyle veya evde günlük olarak yada elbise üzerine kullanacağınız bir model. Mutlaka sosyal medyada, etrafınızda görmüşsünüzdür. Bugün ise bu önlüğün nasıl dikildiğini öğreneceğiz. Daha sonra elimizde olan kumaşlarla önlük modellerini dikmeye başlayacağız. Nakışlı kumaşlar, keten kumaşlar, kot kumaşlar, pamuklu kumaşlarla en güzel önlük modellerini dikebilirsiniz.

Önlükleri düz kumaşlardan diktiğinizde dantellerle veya çeşitli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Mesela önlük dikiş modellerinde çok güzel örnekler hazırlamıştık. Galeriyi inceleyerek beğendiğimiz modelleri dikmeye başlayabilirsiniz. Kendinize önlük diktiğiniz gibi çocuklarınıza da önlük dikebilirsiniz. Örneğin videolu cinderella mutfak önlük dikimi modelini kızlar çok beğenecektir. Kot pantolondan mutfak önlüğü nasıl dikilir yine paylaştığımız projeler arasında. Eski kot pantolonları değerlendirme projesi olarak önlükler dikebilirsiniz. Önlüklerin yanında yine mutfakta veya temizlikte kullanmak için kolluk modelleri dikebilirsiniz. Kumaş kolluk nasıl dikilir dedikten sonra adım adım yapılışını öğreneceğimiz fırfırlı önlük nasıl dikilir aşamalarına geçelim.

Fırfırlı Mutfak Önlüğü Dikimi

Çeşitli kumaşlarla dikeceğimizi çok hoş bir önlük. Elinizde olan kumaşlarla bu güzel önlüğü dikebilirsiniz. Videoda tüm aşamalarıyla, ölçüleriyle kumaş ölçüleri verilmekte. Kumaşları verilen ölçülerde kestikten sonra videoda olduğu gibi dikebilirsiniz.

Fırfırlı Önlük Nasıl Dikilir?

İşte önlüğümüz yukarıdaki gibi duracak. O halde videoya geçip fırfırlı önlük nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler