Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Panço Dikimi Resimli

Kimono modelleri, panço modellerinden pratik bir şekilde dikiş adımlarını inceleyeceğiz. Panço dikimi resimli olarak hazırladık. Dikiş modelleri ve örneklerini inceleyerek beğendiğiniz modelleri dikerek kendi kıyafetlerinizi üretebilirsiniz. Panço dikimi resimli olarak hazırladık. Adım adım talimatlar resimlerde mevcut. Dikişe yeni başlayanlar ve kendine pratik bir şekilde dikiş dikmek isteyenler için kolay modellerin tariflerini hazırlıyoruz. Dikiş nasıl yapılır, pelerin panço nasıl dikilir, kloş etek nasıl dikilir, beli lastikli etek nasıl dikilir gibi birçok model anlatımı var. Çocuklar için bebekler için dikiş modelleri anlatımları var. Beğendiklerinizi dikebilirsiniz. Panço dikimi resimli olarak hazırlamıştık. Kumaşlarınız hazırsa yapılışına geçelim.

Panço Dikimi Nasıl Yapılır?

Hırka, yelek, kimono olarak kullanabileceğiniz dikimi kolay ama giyildiğinde çok şık duran bir model anlatımı hazırladık. Kursa gitmeden resimleri, videoları izleyerek dikiş öğrendiyseniz, merakınız varsa modeli kolaylıkla dikebilirsiniz. Panço dikimi resimli model için battaniye, şal gibi kumaşları kullanabilirsiniz. Şaldan panço dikimi çok kullanılan modellerden. Yada 2 m kumaş kullanabilirsiniz. Ayrıca aynı renklerde dikiş ipliğine, dikiş makinesine ihtiyacımız olacak.

Kumaşı öncelikle aşağıda olduğu gibi ikiye katlıyoruz.

Panço Dikimi Resimli

Tam orta noktadan resimde görüldüğü gibi keselim.

Panço Dikimi Resimli 1

Kestiğimiz kısımları atmaması için overlok çekelim. Yada yarım cm cm katlayarak dikiş atalım.

Panço Dikimi Resimli 2

Panço Dikimi Resimli 3

Resimde görülen kırmızı çizgilerden dikiş geçelim. İsterseniz dikmeyebilir kol yapmayabilirsiniz.

Panço Dikimi Resimli 10

Panço hazır. Tüm aşamalar bu kadar. Panço dikimi resimli olarak hazırladık. Çok şık oluyor. Pantolon, etek, elbiselerle kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Panço Dikimi Resimli 9

Panço Dikimi Resimli 4

Panço Dikimi Resimli 8

Panço Dikimi Resimli 6

Panço Dikimi Resimli 7

Panço Dikimi Resimli 5

Kaynak: https://www.merricksart.com/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler