Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kumaştan Gül Yapımı

Kumaştan gül yapıyoruz . Daha önce birlikte kumaştan lale buketi yapmıştık. Ve yine evde kalan kumaşları değerlendirerek kumaş bezden kalp yapımı yapmıştık. Yine farklı tarzda kumaştan gül yapımını göstermiştik. Ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz. Doğum günlerinde, anneler günü hediyesi olarak verebileceğiniz çok şık bir kumaş çiçek yapımından bahsedeceğiz. Videolu olarak paylaştık sizinle. Yapılışı ayrıntılı bir şekilde verilmekte. Kalan parça kumaşlarınızı değerlendirebilirsiniz. Renk renk güller yaparak zevkinize göre dekore edebilirsiniz.

Doğum hatırası olarak bu güzel çiçeklerden küçük vazolara yapıp baby showerlerde hatıra olarak verebilirsiniz. Düğün hediyesi olarak vermek içinde  güzel bir fikir. Doğum günü partileri ve diğer tüm özel günlerinizde hediye olarak vermek için oldukça hoş bir fikir. Hemde sizin ellerinizden çıkan , kendi emeğiniz olan hediyeler.

Kumaştan Gül Nasıl Yapılır?

Videolu, Kumaştan Gül Yapımı 2

Videolu, Kumaştan Gül Yapımı 3

Çok güzel görünüyorlar. Yapımı da oldukça kolay. Ama sevdiklerinize hediye ettiğinizde verdiği mutluluk paha biçilemez. Yılbaşı geliyor. Sevdiklerinize bu güzel hiç solmayacak güllerden yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz. Bu tarz çiçekler yurt dışında bebek hatırası, düğün hatırası olarak sıkça verilmekte. Ve el emeği olduğu için yapan kişi belirlediği fiyata satış yapmakta. Sizde sitemize üye olarak ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Anlatımı videoda verilmekte. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.

Kaynak : http://www.painelcriativo.com.br/2015/04/09/lembrancinha-dia-das-maes-vasinho-de-flores-de-papel/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler