Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kot Pantolon Cep Organizer Yapılışı

Bizlere zaman ayırıp yazılarımız okuyup paylaştığınız için sizlere öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum söze. Yine hoşunuza gidecek güzel bir geri dönüşüm fikirleriEski kottan cep organizer yapılışı. Daha önce kottan organizer yapımını göstermiştik. Bende eski kotları hazırladım. Bir organizer modelleri yapacağım. Tabi vakit yönünden sıkıntı olduğu için ne zaman yaparım bilemiyorum. Yine sizler tarafından çok beğenilen eski kot pantolondan yapılmış geri dönüşüm fikirleri ile de kotlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Eski Kot Pantolon Ceplerinden Organizer Nasıl Yapılır?

Kot Pantolon Cep Organizer Yapılışı 2

Malzemeler

  • Farklı boyutlarda nakış çemberleri
  • Eski kot
  • Makas
  • Kahverengi sprey boya

Kullanacağımız kasnakların dış çevrelerini kahverengi sprey boya ile boyayalım. Veya istediğiniz herhangi bir renkle de boyayabilirsiniz. Kemer görüntüsünü andırdığı için kahverengi sprey boyayı tercih edebilirsiniz.

Dış çemberler kuruduktan sonra pantolonun cep kısmını keselim. Daha sonra cepleri gergin bir şeklide kasnak içine yerleştirelim. Sonrasında fazla kumaşı keselim.

İşlem bu kadar arkadaşlar. Dilediğiniz kadar kot cep organizer yapabilirsiniz. Hobi odalarınızda , çocuk odalarında, çalışma odalarınızda , her yerde kullanabilirsiniz. Oldukça şık görünüyorlar.

Kot Pantolon Cep Organizer Yapılışı 3

Kot Pantolon Cep Organizer Yapılışı 4

Kot Pantolon Cep Organizer Yapılışı

Kot Pantolon Cep Organizer Yapılışı 1

Kaynak : http://homemademodernblog.com/2015/03/denim-pocket-organizers-trend-alert.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler