Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kottan Çanta Dikimi

Kot pantolonları, kot gömlekleri, kot olan her bir şeyi küçülen, eskiyen değerlendiriyoruz. Ağı yırtılan kot pantolonu, dizi yırtılan kot pantolonu tamir ile uğraşmak istemezseniz yada tamiri mümkün değilse eğer sizlere pratik bir şekilde hazırlayacağınız eski kottan çanta dikimi projesi hazırladık. Kendin yap projelerinden çok güzel bir örnek. Hem pantolonlarımızı değerlendiriyor hem de çok güzel bir çanta sahibi oluyoruz. Çantanın boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Büyük küçük modeller çalışabilirsiniz. Hazır çanta kalıplarınız varsa onları kullanabilirsiniz. Eski kottan çanta yapımı için süsleme de kullanabilirsiniz. Boncuklar, apliklere, örgüler tam bunlar için.

Kendin yap çantalarda sadece kot pantolonları değil ekose gömlekleri, tişörtleri, kazakları, kadife pantolonları veya gömlekleri de kullanabilirsiniz. Eskiyen bir kapitone montunuz varsa yine onu kullanarak çok güzel kapitone çanta modelleri dikebilirsiniz. Omuz çantaları, bel çantaları, çapraz çantalar veya sırt çantaları dikebilirsiniz. Güzel bir sırt çanta yapılışına eski kot pantolondan okul çantası nasıl yapılır projesinden ulaşabilirsiniz. Eski kottan çanta modellerinden güzel bir örneğin yapılışına geçelim. Pantolonları hazırlayın eski kottan çanta dikimine başlıyoruz.

Eski Kottan Çanta Nasıl Dikilir?

Yabancı bir video anlatımı ile yine güzel bir çanta dikeceğiz. Kot pantolonların tüm parçalarını neredeyse kullanıyoruz. Arka cepler, kemer, paçalar… Bu parçaları kullanarak kullanışlı bir çanta dikiyoruz.

Eski Kottan Çanta Dikimi

Deri askılar, örgü askılar, zincir askılar, makrome çanta askısı veya yine kottan yaptığımız askıları çantamızda kullanabiliriz. Çanta askısı üzerine kanaviçeler, boncuklar işleyebiliriz. Bu kısım tamamen hayal gücü. Dilerseniz hemen videoya geçip eski kottan çanta dikimini tamamlayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler