Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kot Pantolondan Okul Çantası Nasıl Yapılır?

Dikiş modelleri ve örneklerinden güzel bir kendin yap projesiyle devam ediyoruz. Eski kot pantolonları değerlendirme projesi hazırladık. Okul çantası dikiyoruz. Bu çantayı kızlar çok sevecekler. Delikanlılar anne bize de diksene diyecekler. Siz de oğlunuza, kendinize en güzel kot çanta modellerini dikeceksiniz. Eski kotları, pantolonları, gömlekleri, etekleri değerlendirerek çok güzel projeler hazırladık. Projelerin başında çanta modelleri geliyor. Kendimize daha önce kottan çanta yapımı hazırlamıştık. Piknik çantası dikmiştik. Yine kotlardan kare parçalar kesip birleştirerek çok güzel paspaslar, halılar dikebilirsiniz. Kot pantolondan sırt çantası yapımı çok beğeneceğiniz modellerden biri olacak. Üzerini de isterseniz çeşitli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Ceplere taş, boncuk işleyebilirsiniz. Düğmelerden süslemeler yapabilirsiniz. Harika kot çanta modelleri tasarlayabilirsiniz. Armalar dikebilirsiniz. Eski kot pantolondan okul çantası nasıl yapılır öğrenmeye hazır mısınız? O halde hemen videoya geçelim.

Kot Pantolondan Okul Çantası Yapılışı

Tam 7 tane cebi var. Bol cepli bir okul çantası dikeceğiz. İhtiyacınız olan tüm malzemeler bu çanta içinde olacak. Kullanışlı bir çanta dikeceğiz. Çantayı kullanmayı o kadar çok seveceksiniz ki okul dışında da kullanacaksanız. Her an seyahatlerinizde de sizin yanınızda olacak. Adım adım tüm detaylarıyla çantanın dikiliş aşamaları videoda yer alıyor. Çantanın bittiğinde nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz. O halde çantanın bitmiş haline bir bakalım.

Eski Kot Pantolondan Okul Çantası Nasıl Yapılır?

Muhteşem. Bayıldım. Sizce nasıl? Fikirlerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Son olarak sizlere çantanın videosunu vermek istiyorum. Hemen altta eski kot pantolondan okul çantası nasıl dikilir izleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler