Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Puset Örtüsü Nasıl Dikilir?

Bugün çok güzel bir projeye imza atacağız. Sırada puset örtüsü nasıl dikilir anlatan güzel bir video var. Çeşitli kumaşlarla puset örtüleri dikebilirsiniz. Bebeklerimiz uyurken pusetin örtüsünü örtüp rahat uyumalarını sağlayabilirsiniz. Soğuktan koruyabilirsiniz. Pazen kumaşlar, müslin kumaşlar, pamuklu kumaşlar, keten kumaşlar, pamuklu kumaşlar veya pullu birçok kumaşla puset örtüsü modellerini dikebilirsiniz. Kızlara özel erkeklere özel puset battaniyeleri dikebilirsiniz. Eğer kumaşınız yok ve alıp dikmek istiyorsunuz. En güzel örtü modellerini arıyorsunuz. O zaman puset örtüsü dikimi galerimize göz atabilirsiniz. Çeşit çeşit kumaşlarla yapılmış en güzel modelleri görebilirsiniz. Siz puset örtüsü dikmek istemiyorsunuz. Puset örmek istiyorsunuz. O zaman da örgü puset nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Penye iplerle pusetler örebilirsiniz. Farklı modellerle devam edecek olursak beşiklerinizin kenarına koruyucular dikebilirsiniz. Yapılışına ise örgü beşik koruyucu yapımına göz atabilirsiniz. Hem battaniye hem de kundak örmek isteyenler buraya. Panço bebek battaniyesi örneği tam sizlere göre. Muhteşem bir model. Gelelim şimdi yeni modele. Fisto kumaşlarla dikilmiş çok şık bir örtü battaniye olmuş. Puset örtüsü nasıl dikilir öğrenmeye geçiyoruz.

Bebek Puset Örtüsü Yapımı

Kenarları fırfırlı, fiyonklarıyla tamamlanmış çok hoş puset örtüsü dikeceğiz. İçiyle, dışıyla, duruşuyla çok güzel bir battaniye. Yırtmaçlı olarak da dikilebilir. Düz olarak da dikilebilir. Her iki şekilde de kullanışlı olacaktır.

Puset Örtüsü Nasıl Dikilir?

Fistolar puset örtülerine çok yakışmış. Nasıl dikildiğini merak ediyorsanız hemen altta bulunan videoya geçebilirsiniz. Son olarak anlatıma geçelim ve puset örtüsü nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler