Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Puset Örtüsü Dikimi

Puset örtüsü dikimi projesi hazırladık. Çok kullanışlı yaz kış kullanılan bir bebek battaniyesi modellerinden. Sizde kendiniz dikmek isterseniz istediğiniz renklerde birazdan paylaşacağımız projeyi inceleyebilirsiniz. Kare bir battaniye dikiyoruz ve bir pencere açarak ve tutacaklarını yaparak puset örtüsü modellerine çeviriyoruz. Puset örtüsü nasıl dikilir, puset örtüsü nasıl takılır videoda bulabilirsiniz. Ve çocuklarınız için, torunlarınız için kolaylıkla dikebilirsiniz. Satış için de puset örtüsü dikimi modelleri yapabilirsiniz. Bebeklerimiz için bazı dikiş projelerinden bahsetmiştik. Emzirme önlüğü dikmiştik. Bebek minderi yapılışından bahsetmiştik. Bebek doğmadan önce hamilelikte uyumak biraz zor olabiliyor. Rahat uyumak için hamile yastıkları var. Sizlere hamile yastığı nasıl dikilir resimlerle kalıp çizimini ve dikimini hazırlamıştık. Oradan inceleyerek yastıkları da dikebilirsiniz.

Puset Örtüsü Yapımı

Harika kumaşlar var. Beğendiğiniz kumaşlarla harika puset örtüleri dikebilirsiniz. Pazen kumaşlarla da yapabilirsiniz. Aynı ölçülerde örgülerden de yapabilirsiniz. Örgü puset örtüsü yapılışı da düz örgüler örüp üzerini süslemeler ile renklendirebilirsiniz. Kumaştan dikmek isterseniz yıldızlı, çizgili, zikzak çizgili o kadar çok kumaş var ki. Renk seçimleri de oldukça fazla. Beğendiğiniz kumaşlarla yapabilirsiniz. Pamuklu kumaşları tercih edebilirsiniz.

Şimdi çeşit çeşit birbirinden güzel harika puset örtüsü modellerini inceleyelim. Videodaki modeli aşağıda gördüğünüz resimlere göre uyarlayabilirsiniz. Pullu kumaşlarla, penye kumaşlarla, çiçekli kumaşlarla puset örtülerini dikebilirsiniz. Kokoş, çok sevimli modeller var. Tam 64 tane hadi inceleyelim.

Şimdi puset örtüsü dikiminin videosunu izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/660340364099351617/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler