Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hamile Yastığı Nasıl Dikilir?

Hamilelik günlerinde uykuda biraz problemler çıkabiliyor. Rahat uyuyamıyor , rahat yatamıyoruz. Sizlere çok güzel bir hamile yastığı dikiminden bahsedeceğiz. Ve bu yastıkla uykuya daha kolay dalacaksınız. Evde dikiş dikmeyi sevenler için güzel ve kullanışlı modeller. Hamiler için birçok evde dikiş modelleri yayınladık. Emzirme yastığı dikimi ve emzirme önlüğü dikimi sadece iki tanesi. Sizlere yapılışını resimli olarak göstereceğiz. Evde dikiş modelleri yaparak satış yapan arkadaşlar için de güzel bir fikir.

Hamile Yastığı Dikimi Yapımı

Vücuttaki hormanal değişiklik nedeniyle çoğu anne özellikle son üç ayda uyumak son derece zordur. Jinekologlar genellikle rahat uyku için bir yastık kullanmanızı önerir. Piyasada bulunan hamile yastığı da kullanabilirsiniz. Pahalı bulanlar daha ucuza mal ederek kendileri evde dikebilirler. İyi bir hamile yastığı kullanmanın avantajları sıcaklık kontrolünde size yardımcı olur. Boyun ve omuz üzerindeki baskıyı hafifletir. Yeterli sertlik sağlar ve böylece his kaybetmeden rahat uyuyabilirsiniz. Dizlerinizin üzerindeki baskıyı alır, buda kalçalarınızı biraz destekleyerek rahatlatır.

Aşağıdaki resimleri inceleyerek sizde kendiniz için bir yastık yapabilirsiniz. Zor olmadığını göreceksiniz. Almayıp evde dikerek daha az bütçe ile yapmak için iyi bir fikir. Daha önceki dikişlerinizden kalan evde kalan kumaşlarınız varsa değerlendirerek yapabilirsiniz. Ölçüler resim üzerinde verilmiştir.

Hamile Yastığı Nasıl Dikilir?

Hamile Yastığı Nasıl Dikilir? 2

Hamile Yastığı Nasıl Dikilir? 1

Kaynak : http://coolcreativity.com/handcraft/how-to-make-your-own-pregnancy-body-pillow/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler