Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tesettür Pareo Nasıl Dikilir?

Kendimize en güzelinden pareo dikiyoruz. Yazın plajda veya havuz kenarında ister bikini üzerine pareo olarak isterseniz haşema üzerine pareo olarak dikip kullanabilirsiniz. Dantel kumaşlar, şifon kumaşlar, pamuklu vual kumaşlar tercih edebilirsiniz. Tercihiniz ince ve çabuk kuruyacak kumaşlardan yana olsun. Pareolarınızı renk renk kolayca dikebilirsiniz. Püskül şeritlerle, etnik desenli şeritlerle, dantellerle, fistolarla süsleyebilirsiniz. Burada biraz hayal gücü devreye giriyor. Denizden veya havuzdan çıktığınızda hemen üzerinize alabilirsiniz. Dikiş modelleri ve örnekleri kategorisine yenisini ekliyor pratik modelimizin yapılışını öğreniyoruz. Tesettür pareo nasıl dikilir detaylarıyla öğreneceğiz.

Tesettür Pareo Nasıl Dikilir?

Daha önceki projelerimiz arasında evde pareo plaj eteği nasıl dikilir modeli de yer alıyordu. Kolayca dikebileceğimiz sadece plajda değil günlük hayatta da kullanacağımız etek modellerinden. Örgü yelek modeli yapılışı hazırlamıştık. Daha uzun örerek pareo, örgü kimono olarak da kullanabilirsiniz. Hazırsanız plaj kıyafeti nasıl dikilir öğrenmeye geçelim.

Evde Pareo Nasıl Dikilir?

Sadece tesettürlü bayanlar değil herkesin rahatlıkla kullanabileceği pareolardan bir modelin yapılışını hazırladık. Pareonun boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Uzunluk tamamen tercihe bağlı. Beden standart diyebiliriz. Mayo üzerine giyilen pareo dikimini uzunluk, genişlik ayarlarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Tesettür Pareo Nasıl Dikilir? 1

Tesettür Pareo Nasıl Dikilir? 2

Hazırsanız 2 güzel modelin nasıl dikildiğini öğrenelim. Tesettür pareo nasıl dikilir yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler