Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dişi Atan Bozuk Fermuar Nasıl Düzeltilir?

Sırada bozulan fermuar tamirini anlatan bir video var. Bozulan dişi atan fermuar nasıl düzeltilir? Hemen terziye koşmaya gerek yok. Yada komple fermuarı değiştirmeye gerek yok. Devir ekonomi devri. Küçük bir tüyo ile evde fermuar tamirini yapabiliriz. Tabi kendimiz yapamıyorsak da terziye gitmeli kolayca düzelttirmeliyiz. Eğer fermuarınızın dişi attıysa komple fermuarı değiştirmeye gerek yok. Arada diş attı ve pantolonlarınızı, montlarınızı, hırkalarınızı, swetlerinizi kullanamıyor musunuz? O halde hepinizi buraya alalım. Arada atan dişlerin tamirini yapacak ve artık giyemediğimiz kıyafetlerimizi giyebiliriz. Dikiş modelleri ve örneklerini evde kendi diktiğimiz kıyafetleri, hazır aldığımız kıyafetlerin tamirini biraz dikiş bilgisiyle evde yapabiliriz.

Bu paragrafta evde yapabileceğimiz pratik dikiş fikirlerinden bahsedelim. Mesela giydiğimiz bir kıyafetin yakası çok geniş ve daraltmak istiyoruz o halde hemen yakası bol tişört nasıl daraltılır incelemeli gerekli düzenlemeleri yapabiliriz. Kot pantolon fermuarını değiştirmek istiyorsanız o zaman da kot pantolon fermuarı nasıl düzeltilir inceleyebilirsiniz. Peki pantolon beli daraltmak istediğinizde ne yapacaksınız. O zamanda pantolon beli nasıl daraltılır içeriğimizi incelemeniz gerekiyor. Şimdi de bozuk fermuar tamirini, kırık fermuar tamirini yapmayı öğrenelim.

Bozulan Fermuar Dişi Tamiri Nasıl Yapılır?

Çok severek giydiğimiz kıyafetlerin bazen aradaki dişleri atar. Artık fermuarı çekemez olduğumuz için sevdiğimiz kıyafeti giymeyi bırakırız. Bir kenarda bekler. Köşede durur. Artık sevdiğimiz kıyafetlerin köşede beklemesine son. Bu yöntemle fermuarların tamirini yapacak artık kıyafetlerimizi kullanabileceğiz.

Dişi Atan Fermuar Nasıl Düzeltilir?

Kısa bir video ile kolay bir yöntemle artık fermuar dişi tamirini yapabiliriz. Son olarak anlatıma geçiyoruz dişi atan fermuar nasıl düzeltilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler