Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kot Pantolon Değerlendirme Projesi

Eski kotlardan neler yapılır eskileri değerlendirmek için güzel fikirler hazırladık. Eski kot pantolonlarınız artık tamik edilmeyecek durumda ise, dar geliyorsa, değerlendirerek çok güzel projeler yapabilirsiniz. Eski kot pantolondan yelek nasıl yapılır yapabilirsiniz. Kot pantolondan halı modelleri yapabilirsiniz. Kot pantolondan çanta modelleri yapabilirsiniz. Puflar, kottan organizer yapımı yapabilirsiniz. Bir defterinizi kot kumaş ile kaplayabilirsiniz. Araya başka bir kumaş ekleyerek çok şık kottan etek modelleri yapabilirsiniz. Mutfak önlükleri dikebilirsiniz. Tamir önlükleri yapabilirsiniz. Kalemlikler , sepetler yapabilirsiniz. Dış kapı süsü modelleri yapabilirsiniz. Bunlar aklama gelenler. Her bir saydığımız örneğe ve daha fazlasına paylaştığımız galeriden ulaşabilirsiniz.

Eski Kot Pantolondan Neler Yapılır?

Biraz önce kottan neler yapabileceğimize dair paylaşımlarda bulunduk. Sizinde evinizde giymediğiniz eski kotlarınız varsa beğendiğiniz çalışmaları yapabilirsiniz. Ben organizer ve halı yapmayı düşünüyorum. Organizeri kızımın odasında kalemlerini koymak için kullanmak istiyorum. Yada kendi hobi malzemelerimi koymak için. Daha önce sizlere farklı modellerde organizer paylaşımımız olmuştu. Cep organizeri kasnak kullanarak yapmıştık. Diğer organizer modeli biraz daha farklıydı.

Şimdi sizlerle birlikte kotlarla yapılmış geri dönüşüm fikirlerini inceleme vakti. Beğendiğimiz parçaları kolayca evde yapabilirsiniz. Evde dikiş dikme ile ilgilenen takipçilerimiz kolayca hemen yapacaklardır.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/243827767300411875/

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Kot Pantolon Değerlendirme Projesi”
 1. Sibel dedi ki:

  Harika şeyler ellerinize sağlık…

 2. Seyhan dedi ki:

  Merhaba kottan kilim projesi için yaklaşık 100×150 cm için ne kadar kot pantolon gerekir acaba

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Seyhan Hanım. Tam olarak bilemiyorum. Yuvarlak bir halı için 7 adet pantolon kullanılmıştı. Yapılışını burada görebilirsiniz. https://mimuu.com/diy-eski-kot-pantolondan-hali-yapilisi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler