Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Takı Standı Yapımı

Takıları herkes sever. Bir iki tane de olsa her evde mutlaka vardır Bu takı düzenleyicisini , hem dolap içlerinde hem de elinizin altında, hatta gözünüzün önünde, kullanabilirsiniz. İşte bu sebepten, üyelerimizden Fatma BAYIN takı düzenleyici bu güzel çerçevenin nasıl yapıldığını, adım adım detaylı resimli ve videolu olarak bizimle paylaştı. Küpelerinizi artık aramayacaksınız, çünkü kaybolmayacak En güzel yanlarından biri de, aynı ebatta olan küpe düzenleyici olmasına rağmen kocaman yer işgal eden, bir dolap almak zorunda da kalmayacaksınız. Çok kolay ve zevkle yapacağınız bu çerçeve, hem bedava, hem çok kullanışlı, hem de kendi ellerinizle istediğiniz gibi yapacağınızdan çok değerli. Güle güle kullanın. Arada bizi de hatırlayın. Takı düzenleme yapımından sizlere farklı modeller de paylaşmıştık. Yine yapılışı çok kolay geri dönüşüm projelerinden diyebiliriz. Evde takı standı yapımı için dondurma çubuklarını kullanabilirsiniz. Pratik küpe askılığı böyle bir model. Elbise askılarından takı standı yapabilirsiniz. Elbise askısından takı askısı yapılışı güzel bir örnek.  Ve birde oldukça şık ve dekoratif dantel takı askılığı yapımı var.  Gelelim şimdi bu evde takı standı yapımı aşamalarına.

Küpeler İçin Askı Yapımı

Kolay malzemelerle evde takı standı yapımı yapıyoruz. Kartondan ve telden kendin yap projesi geri dönüşüm fikri. Hazırsanız başlayalım.

1.ADIM : Bu çok şık ve kullanışlı takı düzenleyen çerçeve için, gerekli olan malzemelere gelince, sadece delikli bir tel, istediğiniz bir çerçeve ve kesme işlemi için yan keski yada bir kesici. ( Çerçeve ister kağıt karton ister eski camı kırılmış bir çerçeve ister plastik nasıl arzu edersiniz, hepsi olur)

2.ADIM: Resim de görüldüğü üzere bu tel nalburlarda inşaat malzemesi satan hatta bahçe düzenlemesi yapan her yerde satılıyor. Hatta bir parça isterseniz ücret bile almıyorlar Çerçeve olarak da, isterseniz aşağıdaki gibi karton, kağıt bir kutu da olur. Ya da ucuz marketlerde 3.5 tl ye güzel arkalıklı çerçeveler de var .

3. ADIM: Çerçeve seçiminden sonra sıra telinizi o ölçüde kesip çerçevenize biraz bombeli geçirmek .

Evde Takı Standı Yapımı 3

Evde Takı Standı Yapımı 1

Evde Takı Standı Yapımı 5

Evde Takı Standı Yapımı

Evde Takı Standı Yapımı 4

Evde Takı Standı Yapımı 2

DİKKAT! Tel keserken poşet içinde keserseniz etrafa sıçramaz. Ayrıca elinize dikkat edin lütfen . Kolay gelsin.

Şimdi de yapım Videosunu izleyelim. Başka fikirler de verebilir.

Ve artık tasarladığınız el emeği takı düzenleyiciniz hazır. Küpelerinizi takmanızı bekliyor. Ay teki nerde hangisi daha yakışır sorularına hemen yanınızda cevap vermek için, hazır ol da bekleyecek Güle güle kullanın .

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler