Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Takı Askılığı Yapımı

Hem duvar panosu olarak hemde takı askılığı yapımı olarak çok şık bir modelin yapılışını anlatacağım. Eski bir dantelden çok şık takı askılığı modelleri yapabilirsiniz. Oldukça pratik. Fazla bir malzemeye de gerek yok. Evde bulunan dantellerinizi de bu proje için kullanabilirsiniz. Daha önce yaptığımız takı askılığı modelleri ve yapılışını incelediniz mi. Elbise askısından takı askılığı yapımını görmüştük birlikte. Yine dondurma çubuklarından takı askılığı yapımını da birlikte görmüştük. Çok pratik bir şekilde . Takı askılığı yapmayıp farklı model isteyenler kullandıkları takıları kadife kutu kaplama takı kutusu yapımı ile içine koyabilirler. Çok daha zarif bir görüntü elde edebilirler.

Dantel Takı Askılığı Nasıl Yapılır?

Malzemeler

  • Dantel
  • Kasnak
  • Makas
  • Sprey boya ( isteğe bağlı )

İşe nakış için kullanılan kasnağı sprey boya ile boyayarak başlayalım. Aynı kendi renginde de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız dantele uyum sağlaması için boyayabilirsiniz.

Sonra kumaşı çember üzerine takarak gerdirin ve fazla kasımları keselim. İşte bu kadar. Artık kullanabilirsiniz. İster banyo duvarınıza asın, ister başka bir odaya. Çok şık bir takı askılığınız oldu.

Dantel Takı Askılığı Yapımı 4

Dantel Takı Askılığı Yapımı 1

Dantel Takı Askılığı Yapımı 3

Dantel Takı Askılığı Yapımı 2

Dantel Takı Askılığı Yapımı 5

Dantel Takı Askılığı Yapımı

Kaynak : http://www.aprettylifeinthesuburbs.com/black-lace-earring-holder/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler