Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hortumdan Hasır Sehpa Nasıl Yapılır?

Muhteşem bir kendin yap projesi hazırladık. Bugün sadece 3 malzeme ile ünlü markalara taş çıkartacak bir sehpa yapacağız. DIY projelerinin şahı diyebiliriz. Ev dekorasyonumuza çok yakışacak. Hortumdan hasır sepet yapılışı için isminden de anlaşılacağı gibi ilk malzememiz hortum olacak. Daha sonra hortumların içine koymak için tel kullanacağız. Ayrıcı eski gazeteleri değerlendirme projesi olan eski gazetelerden tüpler hazırlayacağız. Daha önceki projelerimizde eski gazetelerden tüplerin nasıl yapıldığından bahsetmiştik. Tüpleri hazırlayarak çeşit çeşit sehpalar, projeler hazırlayabilirsiniz.

İlk olarak daha önce hazırladığımız eski gazetelerden yaptığımız dekorasyon ürünlerinden bahsedelim. Evimizde yapacağımız ikea hasır sepet yapımı oldukça güzel ve evimize çok yakışacak çok amaçlı olarak kullanacağımız sepetlerden. Daha ucuza mal ederek sepetleri yapabiliriz. Ayakkabı kutuları, boş koliler, mukavvalar ile sepetleri yapabiliriz. Kağıttan sepet yapımı kolay modeller ile başlayabilir daha sonra biraz daha uğraştıracak modellere geçebilirsiniz. Önceki projelerimiz arasında ise gazeteden sepet nasıl yapılır çeşitli örnekleri mevcut. İnceleyebilir ve beğendiğiniz projeleri yapabilirsiniz. Şimdi hortumdan hasır sehpa nasıl yapılır öğrenelim.

Hortumdan Hasır Sehpa Yapılışı

Bahçe sulamak için merdiven yıkamak için veya evde küçük boyutlarda çeşmelerde kullanmak için aldığımız hortumlardan harika bir sehpa yapıyoruz. Hortum, tel gazete. Ayrıcı tutkal. Bu 4 malzemeyle sehpayı yapacak evimizde keyifle kullanacağız.

 Hortumdan Hasır Sehpa Nasıl Yapılır? 2

Hortumdan Hasır Sehpa Nasıl Yapılır? 1

Hortumdan Hasır Sehpa Nasıl Yapılır? 2

Sehpamız çok güzel duruyor. Son olarak videoya geçip detaylarıyla hortumdan hasır sehpa nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler