Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri

Teneke kutuları değerlendirme fikri birçoğumuzun aklına gelir. Bizde farklı bir değerlendirme projesi sunmak istedik. Teneke kutulardan, plastik şişelerden, konserve kutularından birçok kendin yap projesi yapabilirsiniz. Daha öncede teneke kutudan neler yapılır paylaşmıştık. Şimdi yine güzel bir proje hazırladık. Teneke kutudan kalemlik olarak tasarlayabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Hasır iplerle kapladığımız teneke kutuları birçok farklı şekilde kullanabiliriz. Mesela videolu teneke kutudan ocak yapımı çok güzel bir proje. Kampta, piknikte işinize yarayacak bir proje. Konserve kutusundan müzik aleti yapımı çocukların çok seveceği projelerden. Çocuklarınızla birlikte müzik aleti yapabilirsiniz. Salça kutusundan rüzgar çanı yapılışı balkonlarda, teraslarda kullanılacak bir proje. Yeni projemize başlayalım ve teneke kutudan neler yapılır adımlarını inceleyelim.

Teneke Kutu Değerlendirme Projesi

Boş teneke kutularından neler yapılır diye soran arkadaşlarımız için banyo dekorasyonu için organizer yapıyoruz böylece teneke kutu değerlendirme fikri elde etmiş oluyoruz. Hasır iplerle kaplayarak ve dilediğiniz gibi süsleyerek kullanabilirsiniz. Kolay bir proje ve çok kullanışlı. Evin her halinde kullanılacak bir çalışma. Hobi odalarında tığ – şiş kutusu olarak kullanabilirsiniz. Teneke değerlendirme fikri malzeme listesi ile başlayalım.

  • Teneke kutu ( plastik şişede olabilir )
  • Hasır ip
  • Seçtiğiniz renkte örgü ipi
  • Makas
  • Karton
  • Sıcak silikon veya tutkal

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri 6

Önce teneke kutumuzu temizliyoruz. Daha sonra dış kısmını hasır iple kaplıyoruz.

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri 1

 

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri 2

Farklı boylarda teneke kutular kullanarak kendinize güzel bir organizer yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak süslemeleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İstediğimiz püskül boyutlarına göre bir karton keselim. Daha sonra kartonun etrafına ip sararak püskül yapalım.

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri 5

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri 3

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri 4

Püskülleri az önce yaptığımız teneke kutu üzerine ekliyoruz. Kutumuz hazır. İstediğimiz gibi kullanabiliriz.

Teneke Kutu Değerlendirme Fikri

Kaynak : https://www.perlesandco.co.uk/DIY-Deco-Recycle-a-tin-can-s-9041-42.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler