Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

DIY, Boya Kutusu İle Duvar Rafı Yapılışı

Çocuklarımızın odası için çok güzel bir geri dönüşüm projesi. Üstelik yaparken sizi zorlamayacak. Hepimiz vakti geldiğinde evimizi boyarız. Bu boya kovalarını artık atmak yok. Çok güzel duvar rafı oluyor. Sadece çocuklarınızı odası için düşünmeyin. Küçük boyda olanları banyonuz için kullanıp içine havluları, aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Bu rafı hazırlamak oldukça ekonomik. Sizde boya kutusu yoksa Komşunuzdan , arkadaşlarınızdan boya yapan ve kovaları atacak olan tanıdıklarınızdan kutularını isteyebilirsiniz.

Yine sizlere daha önce eski boya kovasından sehpa yapılışından bahsetmişti. Beğeneceğinizi düşündüğümüz dıy uçan fincan nasıl yapılırdan bahsetmiştik. Ve yine geri dönüşüm olan dıy tuvalet kağıdı rulosundan gece lambası yapılışından bahsetmiştik. Daha fazlası için sitemizi ziyaret ediniz.

DIY, Boya Kutusu İle Duvar Rafı Yapılışı

Boya Kutusu İle Duvar Rafı Nasıl Yapılır ?

Öncelikle boya kutusu üzerinde bulunan etiketi kaldıralım. Daha önce sizlerle paylaştığımız etiket kaldırma hakkındaki yazımız ilginizi çekecektir. Etiketlerin nasıl çıktığını merak ediyorsanız cam şişe üzerinden etiketler nasıl çıkar inceleyebilirsiniz.

Testere veya keskin bir bıçak ile kovanın üst kısmını dikkatli bir şekilde kendimize zarar vermeden keselim. Kovanın dış kısmını plastik boya ile boyayalım. Kovanın içine 2 adet vida takalım. Sağlamlaştırmak için arka kısmına tahta koyalım.

DIY, Boya Kutusu İle Duvar Rafı Yapılışı 3

Duvarın üzerine dübel ile rafı tutturalım.

DIY, Boya Kutusu İle Duvar Rafı Yapılışı 4

Ve raflarımız hazır. İstediğiniz sayıda yapabilirsiniz.

DIY, Boya Kutusu İle Duvar Rafı Yapılışı 2

DIY, Boya Kutusu İle Duvar Rafı Yapılışı 1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler