Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Kolay Sepet Yapılışı

Kağıt ip örgü modellerinden bahsettik. Kağıt ip çanta modelleri, kağıt ip şapka modellerinden bahsettik. Bugün dekorasyonumuzda kullanacağımız bir kendin yap projesi hazırladık. Evimizin istediğimiz bölümünde kullanabiliriz. Kağıt ipten kolay sepet yapılışı hatta çocuklarımızla birlikte yapacağımız güzel bir okul öncesi etkinlik fikirleri olarak da düşünebilirsiniz. Videoyu birlikte izleyip güzel sepetler yapabiliriz. Renkli kağıt iplerini kullanabiliriz. Hasır ipleri kullanabiliriz. Hasır ipten sepet modelleri de güzel olur. Kulp kısmının sert olması için dik durması için araya tel ekleyebiliriz. Gelin şimdi daha önce bahsettiğimiz farklı sepet modellerine değinelim. Daha sonra az sonra paylaşacağımız modelin detaylarına geçelim.

15 dakikada sepet yapmıştık. Tarif detaylarına 15 dakikada hasır sepet nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Harika bir model. Halat ip kullanarak istediğimiz boyutlarda sepetimizi yapıyoruz. Dilerseniz eğer dikiş makineniz varsa zikzak ayarında sepeti kalın iğnelerle makinede dikebilirsiniz. Sepetler örüp peçeteliğe çevirebiliriz. Yine kolay bir tarife sepet peçetelik nasıl örülürden ulaşabiliriz. Mutfakta, banyoda, bebek odalarında kullanabilirsiniz. Son olarak 2 katlı sepetimizden bahsedelim. Meyvelik, patates soğan koymak için kullanabilirsiniz. Makrome meyve sepeti nasıl yapılır detaylarıyla anlatımı mevcut. Şimdi kolayca yapacağımız yeni sepetin ayrıntılarına geçelim.

Kağıt İpten Sepet Nasıl Yapılır?

Dekoratif çiçeklerimizi koymak için deniz kabuklarını koymak için veya takı kutusu toka kutusu olarak kullanacağımız kolay sepet modeli anlatımı hazırladık. Sepetimizi yapmak için kağıt ip kullanıyoruz. Daha sonra videodan adım adım sepetin yapılışını inceliyoruz.

İlk olarak sepetimiz tamamlandığında nasıl görünüyor bir bakalım.

Kağıt İpten Kolay Sepet Yapılışı 1

Kağıt İpten Kolay Sepet Yapılışı

İkinci olarak ise videoyu izleyip sepetimizin nasıl yapıldığını öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/pletenie-korzinki-iz-provoloki-v-bumazhnoj-opletke/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler