Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Meyve Sepeti Nasıl Yapılır?

Makrome modellerinden yepyeni bir çalışma hazırladık. Bugün makrome meyve sepeti nasıl yapılır detaylarıyla hazırladık. Mutfak dekorasyonunda kullanacağımız harika bir çalışma. Tek katlı veya iki katlı olarak örüp kullanabiliriz. Makrome sarkaç modelleri meyve sepeti olarak veya patates soğan sepeti olarak kullanabileceğimiz modern örgülerden. Hatta 3 katlı yapıp patates, soğan ve sarımsak için sepet örebiliriz. Yerle temas etmediği için hemen çürüme yapmaz bu şekilde. Makrome modellerini son zamanlarda ev dekorasyonumuz için çok kullanıyoruz. Kullandığımız aksesuarlarda da makromeleri kullanıyoruz. Makrome paspaslar, makrome duvar süsleri gibi çalışmalar yaptık. Makrome çantalar, makrome terlikler, makrome bileklikler ördük. Bugünde sepet örüyoruz. Makrome sepet yapılışını hazırladık. Makrome meyve sepeti nasıl yapılır geçmeden önce birkaç çalışmaya değinelim. Makrome uçan balon duvar süsü yapılışı bebek odalarında, çocuk odalarında kullanacağımız örneklerden. Makrome koltuk kenarı kumandalık yapımı evimizde çok kullanacağımız parçalardan biri.

Makrome Meyve Sepeti Tarifi

Her zaman ördüğümüz makrome düğüm tekniklerinden oluşan bir sepet hazırladık. Makrome öğrenmeye başladığımız zamanda ilk öğrendiğimiz düğüm çeşitlerinden. Temel düğüm tekniği. File makrome tekniğiyle sepetin alt kısmını örüyoruz. File örgü sepetler için uygun. Esnek olduğu için kullanışlı olacaktır. Tabi dilerseniz farklı düğüm çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

Makrome Meyve Sepeti Nasıl Yapılır?

Çok güzel görünüyor değil mi. Mutfaklarımıza çok yakışacak. Hediyelik fikirler olarak da düşünebileceğimiz bir model. Şimdi eğer hazırsanız hemen makrome meyve sepeti nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler