Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Uçan Balon Duvar Süsü Yapılışı

Modern makromede yeni bir çalışma hazırladık. Makrome duvar süsü. Çeşitli boyutlarda yuvarlak kasnakları kullanarak makrome uçan balon duvar süsü yapılışını çeşitli boylarda yapabiliriz. Beğendiğimiz makrome düğüm çeşitleriyle kendi tasarımlarımızı oluşturabiliriz. Az sonra paylaşacağımız modelden fikir edinebilir sonrasında birçok farkla tasarımda uçan balonlar yapabiliriz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanacağımız yepyeni bir kendin yap projemiz, dıy duvar süsü modelimiz olacak. Makrome modellerini ev dekorasyonumuzda çok kullanıyoruz. Duvarlarda, yerlerde… Birçok yerde. Mesela koltuk üzerinde de makromeyi kullanabiliriz. En güzel örneğini makrome koltuk kenarı kumandalık yapımında görebiliriz. Duvarlarımızda kuru ağaç dallarıyla makromeyi birleştirerek süsler yapabiliriz. Çok beğeneceğimiz modeller arasında makrome ağaç yapımını inceleyebilirsiniz. Makrome duvar süsü yapımında, makrome örneklerinde paylaştığımız daha çok modelimiz var. Hepsine daha önceki paylaşımlardan ulaşabilirsiniz. Şimdi yepyeni çalışmaya geçelim.

Makrome Uçan Balon Nasıl Yapılır?

Yuvarlak metal kasnaklar, ahşap kasnaklarla ve makrome ipleriyle yapılmış en güzel çalışmalardan. Uçan balon yapıyoruz. Bebek odası dekorasyonunda çok kullanılan objelerden. Çeşitli renklerde uçan balonlar yapıp evimizde kullanabiliriz. Yine bizde balondan uçan balon yapımı örnekleri paylaşmıştık. Örgülerden uçan balon yapmıştık. Onları da inceleyebilir çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Makrome Uçan Balon Duvar Süsü Yapılışı

Makrome uçan balonlardan oluşan güzel bir galeri inceleyelim.

Makrome uçan balon duvar süsü yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Renkli boncuklarla, tahta boncuklarla, deniz kabuklarıyla da uçan balonlarımızı süsleyebiliriz. Eğer hazırsanız hemen uçan balon nasıl yapılır izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler