Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Koltuk Kenarı Kumandalık Yapımı

Makrome modelleriyle devam ediyoruz. Sırada koltuk kenarı kumandalık yapımı var. Bunun için en güzel makrome düğüm modellerini kullanıyoruz. Yan cepleriyle, ördüğümüz modelle çok güzel bir örnek. Sizde aynı modeli videodan izleyip severek yapabilirsiniz. Makrome modellerini ev dekorasyonumuzda sıkça kullanıyoruz. Makrome duvar süsleri, makrome runner modelleri, makrome kırlent modelleri gibi. Beğendiğimiz, bildiğimiz düğümlerle en güzel modelleri tasarlıyoruz. Makrome organizer modelleri, makrome kumandalık modelleri olarak öreceğimiz çalışmadan ilham alarak sizde kendi sizin tarzınızı yansıtan modelleri tasarlayabilirsiniz. Makrome yatak şalı, duvar süsü gibi tasarımlarda kullandığımız desenleri kumandalık yapımında da kullanabilirsiniz. Baklava desen makrome runner yapımı çok hoş bir model. Az sonra paylaşacağımız tasarımda da kullanabiliriz. Tabi boyutlarını ayarlamak gerekiyor. Makrome dikdörtgen supla yapımı yine boyutları ayarlanarak kumandalık olarak kullanabiliriz. Makrome koltuk kenarı kumandalık yapımı için detaylara geçiyoruz.

Makrome Kumandalık Nasıl Yapılır?

Çeşitli makrome düğüm teknikleriyle örülmüş kumandalık yapımı hazırladık. Sadece kumandalık değil okuduğumuz kitapları, dergileri içine yerleştirebiliriz. Örgü örüyorsak hobi malzemelerimiz yerleştirebiliriz. Film izlerken atıştırmalıklarımızı ceplere yerleştirebiliriz. Böylece daha düzenli tertipli olur ve hemen aradığımızda eşyalarımıza kolayca ulaşabiliriz.

Makrome Koltuk Kenarı Kumandalık Yapımı 4

Makrome Koltuk Kenarı Kumandalık Yapımı 3

Makrome Koltuk Kenarı Kumandalık Yapımı 5

Makrome Koltuk Kenarı Kumandalık Yapımı 6

Makrome Koltuk Kenarı Kumandalık Yapımı 2

Makrome Koltuk Kenarı Kumandalık Yapımı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer makrome koltuk kenarı kumandalık yapımını örmek istiyorsanız hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/macramessage/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler