Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Araba Kokusu Nasıl Yapılır?

Makrome modellerinden arabamızı süsleyecek, güzel kokmasını sağlayacak bir çalışmayla devam ediyoruz. Harika bir kendin yap projesinin yapılışını hazırladık. Ayrıca aynı ve benzer projelerden oluşan harika bir galeri hazırladık. Beğendiğiniz makrome düğüm çeşitleriyle en güzel amigurumi araba kokusu modellerini yapabilirsiniz. Sizlere kolay bir modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Aynı modeli veya galeride bulunan modelleri örebilirsiniz.

Makrome Araba Kokusu Nasıl Yapılır? 33

Amigurumi diş kaşıyıcı halka olarak kullandığımız ahşap halkaları araba kokusu yapmak için kullanabilirsiniz. İçine koku yerleştirebileceğiniz küçük sepetler örebilirsiniz. Makrome yaprak yapımını tamamlayıp yaprağın püsküllerine koku damlatabilirsiniz. Mesela makrome püsküllü küpe yapımından bahsetmiştik. Aynı çalışmayı araba kokusu için de yapabilirsiniz. Makrome çiçek modeli yapılışı çalışmasını da makrome araba süsü olarak kullanabiliriz. Bu şekilde örnekleri çoğaltabiliriz. Makrome anahtarlık modellerini de araba süsü yapımında kullanabiliriz. Birkaç örnekten bahsettikten sonra makrome araba kokusu nasıl yapılır örneklere geçebiliriz.

Makrome Araba Kokusu Yapılışı Ve Modelleri

En güzel çalışmaları bir araya topladık. Modern makrome modellerinden arabalarımız için çalışmalar hazırladık. Beğendiğimiz düğümlerle, püsküllü çalışmalarla kolay ve kullanışlı aksesuarlar hazırladık. Klasik makrome düğümleriyle hazırlanmış üzerine koku damlattığımız veya içine koku şişesi yerleştirdiğimiz örneklerden oluşuyor.

İlk olarak sizlere üzerine koku damlatabileceğimiz çalışmanın nasıl yapıldığını videolu olarak göstermek istiyorum.

Şimdi en güzel makrome araba kokusu modellerini inceleyelim. Hasır esanslarla veya kuru çiçeklerle, lavantalarla hazırlayabileceğiniz harika modeller var. Makrome araba kokusu nasıl yapılır inceledik. Sıra geldi örnekleri incelemeye.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler