Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Çıngırak Modelleri

Modern makrome çalışmalarından bugün bebeklerimiz için özel örnekler hazırladık. Makrome çıngırak modelleri, makrome emzik zinciri modelleri gibi. Makrome düğüm çeşitleri ile birçok çalışma yapıyoruz. Lambalar, hamaklar, sandalyeler, duvar süsleri, raflar, çantalar, paspaslar, kırlentler… Aklımıza ne gelirse yapabiliyoruz. Makrome ipinden yapılan tasarımları hayatımızın her yerinde kullanıyoruz. Bileklikler, tokalar örüyoruz. Makrome toka modelleri ve yapılışı için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Pamuklu makrome ipleri ile normal makrome ipleri ile yapılmış birçok çalışmamız var. Hepsini inceleyebilir ve beğendiğiniz çalışmaları yapabilirsiniz.

Makrome Çıngırak ve Emzik Zinciri Nasıl Yapılır?

Videolu anlatımlarla sizlere makrome çıngırak yapılışı ve makrome emzik zinciri yapılışı hazırladık. Tabi yine videolarda bebekler için çok güzel farklı çalışmalarda var. Çocuklarınız için torunlarınız için keyifle yapabilirsiniz. Birde güzel bir galeri hazırladık. Ahşap diş kaşıyıcılar üzerine yapılmış çeşitli makromeler. Çok güzel olmuş hepsi. Yapacağınız makrome çalışmalarında sizlere fikir verecektir. Ahşap çıngırak halkaları üzerine de yapılmış birçok örnek var. Artık bu malzemeleri her yerde bulmak mümkün. Her tuhafiyede var.

Önce güzel bir çıngırak nasıl yapılır ve farklı çalışmaların yapıldığı bir video izleyelim.

Şimdide bir emzik zinciri yapılışı izleyelim. Tam 5 farklı modelde.

Sıra geldi birbirinden güzel diş kaşıyıcıları, emzik zincirleri, çıngırak modellerini incelemeye. Renkli iplerle örüldüğünde de çok güzel duruyor. Makrome emzik zinciri malzemelerini, diş kaşıyıcı, çıngırak malzemelerini ayarladıktan sonra dilediğiniz makrome düğümü ile örebilirsiniz. Renkli iplerle örebilir, Gökkuşağı makrome çalışmaları yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler