Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Melek Kolye Yapımı

Makrome modelleriyle devam ediyoruz. Sırada birçok çalışmada kullanacağımız makrome melek yapımı var. İnce iplerle ördüğümüz makrome melek kolye yapımı seveceğiniz çalışmalardan olacak. Bileklik modellerinde, makrome halhal modellerinde de kullanacağımız kendin yap projelerinden sadece bir tanesi. Mavi renklerle kolyeyi örüp deniz temalı, nazar boncuk temalı çalışabilirsiniz. Beyaz ve incileri birleştirebilirsiniz. Makrome ipiyle bileklik nasıl yapılır daha önce kumaşlarla, boncuklarla veya sadece makrome ipleriyle örülmüş bileklik modelleri paylaştık. Makrome güllü bileklik yapımı son paylaştığımız yepyeni modellerden. Çok güzel çok zarif. Bileklerde muhteşem duracak. Makromelerde yaprağı çok kullandık. Makrome yaprak yapımını çok denedik. Anahtarlıklar yaptık. Duvar süsleri yaptık. Şimdi de kolye yapıyoruz. Makrome yaprak bileklik yapımını detaylarını önceki tariflerden bulabilirsiniz. Şimdi makrome melek kolye yapımı anlatımına geçelim.

Makrome Melek Kolye Nasıl Örülür?

Ortasında nazar boncuğu kenarında yapraklarıyla dikkat çekici bir kolye örüyoruz. Nazar boncuğuyla artık bizlere nazar değmeyecek😊. Makrome melek kolye yapımı en çok kullandığınız aksesuarlardan biri olacak. Küpe olarak tasarlanabilir. Bileklik, halhal yapılabilir. Zincir üzerine yaptığımız melek kanadı bilekliklere zincir üzerine farklı aksesuarlarda ekleyebilirsiniz.

Makrome Melek Kolye Yapımı 1

 

Kolye bittiğinde yukarıdaki gibi harika oluyor. Zincir üzerine de örülen kanatsız düğümler çok ayrı bir hava katmış. Sizde yaptığınız farklı çalışmalarda kullanabilirsiniz. Bilekliğin birde taktığımız zaman boynumuzda nasıl duracağına bakalım.

Makrome Melek Kolye Yapımı

Muhteşem değil mi. Evet hazırsanız hemen anlatım videosuna geçelim. Böylece bileklik, halhal, kolye veya farklı çalışmalarda kullaancağımız yeni modelin yapılışını öğrenelim.

 

Kaynak : https://manualidades.facilisimo.com/d/diy-como-hacer-collar-alas-en-macrame_2551627.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler