Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Çerçeve Nasıl Yapılır?

Makrome modellerinden çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Makrome çerçeve nasıl yapılır? Makrome modellerinden çok güzel kendin yap projelerinden bahsettik. Bugün daha önce paylaştığımız modeller arasına yenisini ekliyoruz. Son zamanlarda makromeleri daha modern bir şekilde kullanıyoruz. Modern makrome çalışmaları arasında makrome duvar süsleri, makrome paspas modelleri yapımında kullanıyoruz. Makrome bileklikler kullanıyoruz. Makrome çantalar, makrome puflar yaptık.

Makrome Çerçeve Nasıl Yapılır?

Bugün ise elimizde olan çerçeveleri makromelerle süsleyeceğimiz bir modelin yapılışını hazırladık. Kolayca beğendiğiniz makrome düğüm teknikleriyle çerçeveleri süsleyebiliriz. Makrome düğüm çeşitlerini örerken tahta boncukları, deniz kabukları, renkli boncukları kullanabilirsiniz. Fotoğraflarımızı koyacağımız çerçevelerimizi süsleyecek sevdiğimiz fotoğrafları çekmek için fotoğraf makinelerine, telefonlarınıza askı örebilirsiniz. Eğer nasıl yapacağınız bilmiyorsanız makrome askı yapımını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız makrome çerçeve nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Makromeyle Çerçeve Süsleme Yapılışı

Baklava dilimi düğümlerle yapılmış hazır olan çerçeveleri basitçe süslediğimiz bir model hazırladık. İçinde sevdiğimiz anısını hiç unutmak istemediğimiz fotoğrafları koyduğumuz çerçeveleri süslüyoruz. Süslerken de farklı aksesuarları da kullanabiliriz.

Bizlere yapacağımız dekoratif çerçeve modellerinde fikir verecek modelleri inceleyim.

Son olarak videoya geçelim. Makrome çerçeve nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler