Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Anahtarlık Yapımı

Çeşit çeşit flamingo çalışması yapmıştık. Bugün yine makrome flamingo yapımı hazırladık. Makrome anahtarlık modellerinden flamingoyu çeşitli çalışmalarda kullanabiliriz. Çanta süsü olarak mesela. Yada daha kalın bir iple örerek makrome duvar süsü modellerinde kullanabiliriz. Makrome anahtarlık yapımı için çeşitli kalınlıkta ipler kullandığımızda örgülerimizin boyutları da değişecektir. Makrome flamingoyu çeşitli renklerde yapabiliriz. Orjinal renklerde de olabilir kalan makrome ipleriyle çeşit çeşit renklerde de örebiliriz. Makrome anahtarlık yapılışı kolay modellerden. Eğer ilk defa makrome yapacaksanız bu modeller başlayabilirsiniz. Anahtarlık yapımı için örgü motiflerden de faydalanabiliriz. Mesela kare motiflerle yaptığımız anahtarlık yapımını deneyebilirsiniz. Daha farklı anahtarlık modellerini incelemek isterseniz el izi anahtarlık yapılışı ilginizi çekebilir. Çocuklarınızla birlikte yapacağınız keyifli çalışmalardan. Şimdi yeni model makrome anahtarlık modellerine geçelim.

Makrome Flamingo Anahtarlık Nasıl Yapılır?

Çok sevimli bir çalışma. Makrome flamingo. Severek yapacağımız makrome anahtarlık modellerinden. 4 farklı renk uygulamasıyla örülmüş hallerini göreceğiz. Sonrasında beğendiğimiz modelleri severek yapabiliriz. Makrome anahtarlık hediyelik olarak düşünebiliriz.

Makrome Anahtarlık Yapımı

Çok güzel görünüyorlar değilmi. Anahtarlık olarak veya çeşitli çalışmalarda kullanacağımız sevimli modellerden. Makrome flamingo dışında ana tema flamingo olan çok güzel modeller paylaştık. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi makrome anahtarlık yapımını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler