Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Takı Modelleri ve Yapılışları

Makrome örgü modellerinden sizlere bugüne kadar farklı birçok paylaşımımız oldu. Şimdi en güzel örnelerinden olan makrome takı modellerini paylaşıyoruz. Her biri çok güzel. Takı modelleri yapıp satış yapan arkadaşlar için çok güzel bir fikir. Makrome ipinden birçok ürün yapabilirsiniz. Makrome çanta yapımı, makrome saksılık yapımı, makrome duvar süsü yapımı, makrome hamak yapımı ve daha birçok ürün. Birçok model için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Makrome ipinden yüzük yapımı yapabilirsiniz. Makrome ipinden bileklik modelleri yapabilirsiniz. Küpeler , kolyeler yapabilirsiniz. Şimdi paylaşacağımız resimler arasında hepsine örnek göreceksiniz.

Makrome Takı Modelleri Nasıl Yapılır?

Sizlere önce birkaç modelin nasıl yapıldığından bahsetmek istiyorum. Resimlerden takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Taşlar, boncuklar, inciler ekleyebilirsiniz ördüğünüz takılara. Halkalar kullanabilirsiniz. Değerli taşları kullanarak daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Hadi şimdi birlikte yapılışı olan resimleri görelim.

Şimdi bu modellerin bittiğinde nasıl güzel göründüklerine bakalım.

Makromeden Takı Örnekleri

Biraz önce modellerin nasıl yapıldığına dair birkaç resim gördük. Şimdi ise bittiğinde nasıl göründüklerine bakalım. Her biri özenle hazırlanmış çok güzel modeller. Değerli taşlar kullanabilirsiniz modelleri yaparken. Boncuklar kullanabilirsiniz. Renk renk ipliklerle daha şık modeller oluşturabilirsiniz. Makrome tekniklerini bir arada kullanarak kendinize özgü desenler oluşturabilirsiniz. Bu güzel modelleri benim gibi sizde çok beğeneceksiniz.

Kaynak : http://zolushka-zolushka.blogspot.com.tr/2015/02/blog-post_11.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler