Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome İpinden Bileklik Örme

Makrome ipinden bileklik örme modellerine güzel bir bileklik modeli ve küpe modeli ile ilgili güzel bir videomuz olacak. İnciler ile süslenmiş çok zarif bir takım. Makrome ipinden bileklik yapımı videoda ayrıntılı olarak gösterilmekte . Takıldığınız bir yer olursa sormaktan çekinmeyin.

Renk renk bileklikler yaparak kullanabilirsiniz. Satış yapan arkadaşlar içinde çok şık bir model. Çocuklarınızla birlikte izleyerek bu güzel makrome ipinden bileklikleri yapabilirsiniz. Tabi küpeleri unutmayalım. Çok şık olmuşlar bence. Ben orta okul yıllarında iken el işi dersinde çok makrome yapardık. Duvar süsleri, gazetelikler… Hey gidi günler hey. Şimdi daha çok model yapılıyor. Çok çeşitli ipler var. O zaman bu kadar çeşit yoktu. Örgü bileklik modelleri için farklı tarzda iplikler de kullanabilirsiniz. Penye ipten bileklik yapabilirsiniz mesela. Örnek sitemizde mevcut.

Makrome İpinden Bileklik ve Küpe Nasıl Yapılır?

Beyaz makrome ipi ve inci ile yapılmış çok zarif bir takım. Kendiniz için ve sevdikleriniz için yapabilirsiniz. Doğum günlerinde hediye olarak götürebilirsiniz. Emeğinizden oluşan çok güzel bir hediye. Videoda ayrıntılı olarak gösteriliyor. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler