Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Puf Nasıl Örülür?

Şahane bir proje daha. Makrome örgü modelleriyle hazırlanmış bir puf yapıyoruz. Penye ip örgü modelleriyle daha önce örgü puf modelleri çok ördük. Artık sıra makrome düğüm çeşitleriyle makrome puf modellerini örmeye geldi. Makrome modellerinde yeni projelere yer vermeye devam ediyoruz. Ev dekorasyonumuza renk katacak en güzel modelleri yapıyoruz. Örgü puf da onlardan biri. Yine farklı projeler örmek isterseniz size önerimiz makrome meyve sepeti nasıl yapılır projemizi incelemeniz olacak. Meyve sepeti, makrome çiçeklik olarak da kullanabiliriz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanacağımız yine balkonları veya evin diğer bölümlerini süslemek için kullanacağımız makrome uçan balon duvar süsü yapılışını incelemeden geçmeyin derim. Daha fazla modele hem bizi takip ederek hem de önceki içerikleri inceleyerek ulaşabilirsiniz. Şimdi makrome puf nasıl örülür detaylara geçelim.

Makrome Puf Yapılışı

Örgü puf minder modelleri, makrome sehpa modelleri olarak da kullanacağımız muhteşem bir tarif hazırladık. Çeşitli makrome ipleriyle beğendiğiniz düğüm çeşitleriyle istediğiniz ölçülerde puflar örebilirsiniz. Mesela elinizde hazır puflarınız var üzerini makrome örgülerle kaplayabilir yepyeni tarz puflara çevirebilirsiniz. Pamuk makrome ipi ile ne yapılır diye çok soru alıyoruz. İşte sizlere güzel bir örnek.

Makrome Puf Nasıl Örülür?

Makrome puf bittiğinde nasıl görünecek inceledik. İlk olarak sizlere penye iplerle ördüğümüz kolay puf videosunu izletmek istiyorum. Tüm aşamalarına bir göz atalım. Sonra makrome puf anlatımını izleriz.

Makrome puf muhteşem görünüyor değil mi. Eğer nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız tek yapmanız gereken makrome puf nasıl örülür videosunu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler