Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pamuk Makrome İpi ile Neler Yapılır?

Makromeden en güzel çalışmaları bir araya topladık. Bugün şahane bir galeri var. Daha önce makrome modellerinden birçok örneğin yapılışını hazırladık. Bu kez pamuk makrome ipi ile neler yapılır onu paylaşacağız. Makrome ipleri çeşitli kalınlıklarda oluyor. Özellikleri de farklı. Naylon olanlar var pamuklu olanlar var taranabilir makrome ipleri var. Yapacağınız çalışmaya göre seçebilirsiniz. Aşağıda bulunan çalışmaları veya farklı modelleri yapabilirsiniz. Makrome ipleriyle makrome duvar süsü, makrome anahtarlık, makrome çanta, makrome aksesuarlar, makrome runner, paspas, kıyafet gibi aklımıza gelecek birçok çalışmayı yapabiliriz.

Biraz daha önce paylaştığımız çalışmalara değinelim. Sonra en güzel makromelerden oluşan örneklere göz atalım. Makromeler ile ince iplerle havlularımızı süsleyebiliriz. Güzel bir havlu kenarı yapılışı havlularımıza renk katacaktır. Makrome havlu nasıl yapılır detaylar videolu olarak hazırlanmıştı. Makrome bebek saç bandı nasıl yapılır yine paylaştığımız çalışmalar arasında. İnceleyerek bebeklerinize makrome çiçek modelleriyle saç bantları yapabilirsiniz. Makrome düğüm çeşitleriyle örülmüş örgü modellerine geçelim.

Makrome İpi ile Ne Yapılır?

Avizeler, lambalar, gazetelikler, saksılıklar, anahtarlıklar, makrome yaprak modelleri ile yapılmış çalışmalar, makrome sepetler, makrome puflar… Galeride neler var neler. Tüm modelleri netten sizler için derledik. Hepimize yapacağımız çalışmalarda fikir vermesi açısından. Çeşitli kalınlıklarda çeşitli makrome ipleri kullanarak yaptığımız en güzel modeller bir arada. Yine yaptığımız modellerde ahşap boncuklar, deniz kabukları da kullanabiliriz. Bebekler için yaptığımız aksesuarlarda ahşap harfler kullanarak isimler yazabiliriz.

Evet şimdi birbirinden güzel el emeği göz nuru özenle hazırlanmış pamuk makrome ipi ile neler yapılır inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler