Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Bebek Saç Bandı Nasıl Yapılır?

Makrome modellerinden güzel bir çalışmayla devam ediyoruz. Bebeklerimiz için güzel bir kendin yap projesi hazırladık. Her zaman kullanacağımız saç bandı modellerinden. Bebek mevlitlerinde, yeni doğan fotoğraf çekimlerinde ve günlük kullanım olarak örüp severek kullanacağınız çalışmalardan. Makrome modellerinde çeşitli süslemelerde kullandığımız örnekleri saç bantlarında da kullanabiliriz. Saç bandı çalışmalarınızda makrome yaprak yapımını ekleyebilirsiniz. Mesela daha önce makrome kelebek bileklik yapımında kullandığımız kelebeği saç bandında da kullanabilirsiniz. Makrome toka modelleri ve yapılışı için daha kalın ipler kullanarak, cm çapını değiştirerek, örgü uzunluğunu değiştirerek daha büyük çocuklar için genç kızlar için kendiniz için yapabilirsiniz. Örneğin hazırladığımız çalışmalar arasında makrome gül nasıl yapılır paylaşmıştık. Saç bantlarına, tokalara, duvar süslerine ekleyebilirsiniz. Makrome amerikan servislerine ekleyebilirsiniz. Makrome çiçek modeli yapılışını çok beğenecek birçok yerde kullanacaksınız. Birçok fikirden, öneriden bahsettik. Şimdi makrome bebek saç bandı nasıl yapılır detaylara geçelim.

Makrome Bebek Saç Bandı Yapımı

3 mm kalınlığında 3 katlı pamuklu makrome ipiyle örülmüş şahane bir çalışma. 1 cmlik lastik, tarak, makas, keçe, iğne, mezura gibi malzemeler kullanacağız. Makrome bebek saç bandı nasıl yapılır videodan öğrenecek sonra kızlarımız için yapacağız. Hediyelik fikirler olarak, satış olarak yapacağız.

Makrome Bebek Saç Bandı Nasıl Yapılır? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer bu güzel, minnoş, sevimli saç bandını sizde yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken yukarıda saydığımız malzemeleri hazırladıktan sonra videoyu izlemek. Videoyu izleyerek saç bandını yapabiliriz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler