Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Kavanoz Çanta Yapılışı

Makrome modellerinde çok güzel yepyeni bir çantanın yapılışıyla devam ediyoruz. İsterseniz kavanoz çanta, kova çanta modelleri olarak kullanabilirsiniz. Kavanoz etrafına geçirerek makrome mumluk modelleri olarak kullanabilirsiniz. Çok amaçlı modern makrome çalışmalarından diyebiliriz. Makrome kavanoz çanta yapılışına geçmeden önce yine daha önce makrome ipleriyle ördüğümüz örgü çantalardan bahsedelim. 3 motifin birleşiminden çanta örmüştük. Yapılışına 3 motiften makrome çanta yapılışından ulaşabilirsiniz. Çok şık tek renkle çalışabileceğiniz gibi 3 motifi farklı renklerde de çalışabilirsiniz. Tıpkı modelde olduğu gibi. Makrome plaj çantası nasıl örülür paylaştığımız diğer modeller arasında. Yazın plajlar sizin ördüğünüz çantalarla güzelleşecek. Kolay makrome çanta yapılışı son önereceğimiz modellerden olacak. Daha fazlası için örgü çanta başlığını inceleyebilirsiniz.

Makrome Kavanoz Çanta Nasıl Örülür?

Makrome ipleriyle yine muhteşem yeni model bir çantanın yapılışını hazırladık. Kova şeklinde, kavanoz şeklinde durduğu için adını buradan alıyor. Adım adım ahşap saplı kavanoz çantanın yapılışını videodan öğreneceğiz. Tabi askı olarak sizde farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Çantanın yapılışında 5 mm pamuklu makrome ipi kullanılmış.

Hem ahşap askı hem örgü askı ile kullanabileceğimiz çok şık bir çanta. Çantada kullanılan ip ölçüleri videonun başında veriliyor. Şimdi makrome kavanoz çanta yapılışı tamamlandığında nasıl göründüğüne bakalım.

Makrome Kavanoz Çanta Yapılışı

Makrome Kavanoz Çanta Yapılışı 1

Son olarak videoya geçelim ve klasik düğümle yeni model çanta yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler