Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Çiçek Modeli Yapılışı

Makrome çiçek modeli yapılışı hazırladık. Ağaç dalına makrome çalışmalarında kullanacağımız örneklerden. Makrome çiçek yapılışı örgü anahtarlık modellerinde kullanabilirsiniz. Makrome saksılık modellerinde kullanabiliriz. Makrome çiçek yapılışını videolu olarak hazırladık. Severek yapacağımız parça ipleri kullanarak da yapacağımız örneklerden. Makrome örmeye yeni başlayanlar için güzel ve eğitici videolardan. Makromeden kolay çiçek yapılışını öğreneceğiz. Makrome modellerinden kullanılan çiçek toka olarak, saç bandı olarak da kullanılabilir. Makrome toka modelleri olarak çok şık duracak. Makrome çiçek yapımı orta kısmında farklı renk kullanıyoruz. Aynı renkle de yapabiliriz. Makrome çiçeklerden geçtiğimiz günlerde güzel bir gül yapılışı hazırlamıştık. Kullanacağımız örneklerden de bahsettik. Çerçevelerde kullanabiliriz. Mesela makrome ayna modellerinde kullanabiliriz. Makrome gül nasıl yapılır inceleyebilir çiçeklerle, güllerle renk renk yapıp bir arada kullanabiliriz. Makrome çiçek modeli yapılışı için hemen detaylara geçelim.

Makromeden Çiçek Nasıl Yapılır?

7 m uzunluğunda 5,5 mm kalınlığında pamuklu makrome iplik kullanılarak yapılmış harika bir çiçek yapılışı hazırladık. Çiçek için 140 cm uzunluğunda 5 adet ip keserek başlıyoruz. Ayrıca ekstradan 2 adet 60 cmlik uzunluğunda ip kesiyoruz. Sonrasında çiçeği yapmaya başlıyoruz.

Makrome Çiçek Modeli Yapılışı

Çiçek çok güzel görünüyor değil mi. Özel günlerde de yapılabilecek çiçeklerden. Nedime bileklikleri, buzdolabı süsü yapımı olarak kullanabiliriz. Gelin birlikte tüm ayrıntılarıyla makrome çiçek modeli yapılışını izleyelim. Hobi dünyasında dilediğimiz yerde kullanalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler