Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Melek Kanadı Yapılışı

Evimizin her köşesini süsleyecek kendin yap projelerine bir yenisini daha ekliyoruz. Adım adım makrome melek kanadı  yapılışını öğreniyoruz. Üzerine led ışıklar ekleyerek makrome melek gece lambası yapılışına çevirebilirsiniz. Püsküllerle süslenmiş makrome melek kanadını ahşap çubuklar üzerine, kuru ağaç dalları üzerine yapabilirsiniz. Evinizin her bölümünde kullanmak isteyeceğiniz makrome modellerinden.

Çeşitli kalınlıkta ve çeşitli renklerde makrome ipleri mevcut. Bu güzel makrome ipleriyle yanına aksesuarlar da ekleyerek çok güzel çalışmalar ördük. Makrome duvar süsleri, makrome kapı süsleri, makrome bileklik modelleri, makrome kırlent modelleri, makrome puf modelleri, makrome çantalar ördük. Makrome lamba modelleri yaptık. Bugün yine bir duvar süsüyle devam edeceğiz. Eğer farklı modern makrome çalışmalarına göz atmak isterseniz makrome kapı süsü yapımı videosunu izleyebilirsiniz. Makrome puf nasıl örülür yine paylaştığımız projeler arasında. Evinize çok yakışacak.

Makrome Melek Kanadı Nasıl Yapılır?

4 mm kalınlığında pamuklu makrome ipinden vanilya rengiyle çok şık bir süs yapılışını hazırladık. İp ölçüleri ve kullanılan malzemeler hakkında videonun başında bilgi alabilirsiniz. Daha sonra adım adım melek kanadının nasıl örüldüğünü izleyeceğiz. Klasik teme düğüm teknikleriyle yapılan bir çalışma.

Makrome Melek Kanadı Yapılışı 1

Pamuklu iplik, tarak, makas, ahşap çubuk gibi malzemelere ihtiyacımız olacak. Daha sonra iplerimizi istenilen uzunlukta keseceğiz. Ve böylece malzemelerimiz hazır olacak melek kanadını örmeye başlayacağız.

Makrome Melek Kanadı Yapılışı

Makrome melek kanadı yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler