Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Kırlent Kılıfı

Modern makrome modelleri ile devam ediyoruz. Sizlere çalışmalarınızda fikir verecek çok güzel makrome kırlent kılıfı modelleri hazırladık. Makrome modellerinde sevdiğiniz makrome düğüm çeşitleri ile kırlentler, yastıklar yapabilir ev dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Makromeler hayatımızın birçok yerinde yer alıyor. Birçok dekor ürünü yapıyoruz. Salıncaklar, hamaklar, bileklikler, makrome duvar süsleri, makrome perdelere, makrome saksılıklar, makrome ipinden lamba yapımı gibi daha çok saymadığımız proje var. Daha önce makrome kırlent yapımından bahsetmiştik. Oradaki talimatları inceleyerek aşağıda beğendiğiniz kırlentleri yapabilirsiniz. Daha önce makrome düğüm tekniklerinden de bahsettik. İnceleyebilir ve birçok çalışmasında kullanabilirsiniz. Makrome kırlent kılıfı örneklerine geçelim.

Makrome Kırlent Modelleri

Renkli pamuklu ipler, pamuklu makrome ipleri, penye ipler kullanabilirsiniz kırlentleri yaparken. Dikdörtgen, kare, yuvarlak yastıklar yapabilirsiniz. Birazdan örneklerini inceleyeceğiz. Siyahlar, sarılar, pembeler, yeşiller, griler gibi birçok iple yapılmış yastık var galeride. Harika düğüm çeşitleri ile yapılmış yastıklar. Sizde beğendiklerinizi keyifle yapabilirsiniz. Kenarlarını püsküllerle süsleyebilirsiniz. Kırlentin sadece orta kısmına şerit olarak da makrome ekleyebilirsiniz. Klasik bilinen temel düğümlerle yapılmış çok güzel kırlentler var. Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Yeni desenler oluşturabilir yepyeni tasarım ürünler oluşturabilirsiniz. Satış için de çok güzel modeller var. Evde para kazanmak isteyenler için harika bir hobi. Makrome kırlent kılıfı örebilir satış yapabilir ev bütçesine katkıda bulunabilir.

100 den fazla model var galeride. Makrome kırlent kılıfı için çeşitli kalınlıkta çeşitli renklerle ipler kullanılarak yapılmış en güzel örnekler. Şimdi hep birlikte bu modelleri inceleyelim. Evimiz için hediyelik fikirler için keyifle yapalım.

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler