Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı

Sırada çok beğeneceğimiz örgü anahtarlık modellerinden bir çalışma hazırladık. Makrome papatya anahtarlık yapılışı. 3 rengi bir arada kullanarak yaptığımız makrome anahtarlık modellerinden. Tarifini videolu olarak hazırladık. Makrome modellerini hediyelik fikirler olarak da özel günlerimizde dağıtıyoruz. Mesela bebek mevlütlerinde, nişan – söz hatırası olarak, nikah şekeri olarak düşünebileceğimiz hediyelerden. Makrome anahtarlık yapımını farlı çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Mesela makrome sarkaç modellerinde askı kısmında kullanabilirsiniz. Daha önce iplerle örerek makrome bileklik modellerinde kullanabiliriz. Daha kalın iplerle makrome duvar süsü modellerinde kullanabiliriz. Makrome anahtarlık yapılışı için 3 mm, 2- 2,5 mm kalınlığında ipler kullanabilirsiniz. Yapacağınız çalışmaya göre ip ölçülerini belirleyebilirsiniz. Şimdi detaylarıyla kolay makrome anahtarlık yapımını öğrenelim.

Anahtarlık Yapımı Kolay

Makromeden pamuklu iplerle örülmüş papatya desenli bir çalışma. Sarı, yeşil ve krem rengi iple anahtarlığımızı örüyoruz. Bu güzel anahtarlığı örgü çanta süsü olarak da kullanabiliriz. Yada örgü çanta askısı olarak. İnce, çok büyük olmayan çantalarda çok güzel duracaktır. Makrome kitap ayracı olarak kullanabiliriz. Şimdi aynı papatyanın farlı desenlerde, farklı şekillerde örülmüş hallerine bakalım. Nerelerde kullanabiliriz fikir edinelim.

Makrome anahtarlık yapımı malzemeleri için anahtar klipsi, 200 cm beyaz iplik, 150 cm yeşil, 80 cm sarı ipliğe ihtiyacımız olacak.

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 1

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 2

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 3

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 4

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 5

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 6

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 7

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 8

Makrome Papatya Anahtarlık Yapılışı 9

Son olarak papatya makrome anahtarlık nasıl örülüyor videosuna geçelim. İzleyelim ve örmeye başlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler