Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Çiçekli Kolay Bileklik Yapılışı

Makromeden güzel bir bileklik yapımı hazırladık. Çiçekli, kolay, zarif ve gösterişli. Makrome çiçekli kolay bileklik yapılışı. Videolu anlatımlı bir model. Evde kendimiz, çocuklarımızla birlikte yapabiliriz. Bileklik kullanmayı seviyorsanız makrome bileklik modellerini yaz kış örebilir keyifle kullanabilirsiniz. İnce makrome ipleriyle renkli çiçeklerle bileklikleri tamamlayabilir araya boncuklar, deniz kabukları serpiştirebilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel olacaktır. Evde bileklik yapımı anlatımlı modelde örgü boyutlarını ayarlayarak örgü halhal modelleri, makrome kolye modelleri gibi çalışmalarda yapabilirsiniz. Modern makrome çalışmalarında en çok kullanılan örgülerden biri makrome yaprak modelleri. Makrome yaprak yapımını duvar süsünden anahtarlığa kadar birçok yerde kullandık. Hatta çok güzel bir bileklik de ördük. Tarifine ise makrome yaprak bileklik yapımından ulaşabilirsiniz. Papatya bileklik yapımı da çok beğeneceğiniz modellerden. Boncuklarla ördüğümüz bilekliklerden. Şimdi ise ara ara boncuklar kullanarak ördüğümüz yeni model bilekliğin yapılışına geçelim.

Makrome Bileklik Yapımı

Hediyelik fikirler, satış için veya kendi kullanımımız için kendi ellerimizle öreceğimiz harika bir bileklik. Makrome bileklik ipi olarak ince ipleri kullanıyoruz. Ana renk ve çiçekleri yapmak için birkaç renk ip kullanacağız. Yine uygun renkte boncuk. Malzemeleri hazırladıktan sonra videodaki anlatıma göre bilekliği bilek boyuna uygun şekilde örüyoruz.

Makrome Çiçekli Kolay Bileklik Yapılışı

Bileklik tamamlandığında yukarıdaki gibi olacak. Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi gelelim tüm ayrıntılarıyla makrome çiçekli kolay bileklik yapılışını izlemeye.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler