Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Bileklik Yapımı

Çocuklarımız evdeyken, okullar evden onlıne devam ederken ders aralarında çocuklarımızın yapacağı projeleri birlikte yapabiliriz. Covid 19, corona virüs sebebi ile 1 seneden fazladır evdeyiz. Okullar kapandı evden devam ediyor dersler. Dışarıda cıvıl cıvıl oynaması gereken, okullarda derslerini görmesi gereken çocuklarımız evdeler. Evde sıkıldılar. Çok daha fazla sıkılmamaları için birlikte okul öncesi etkinlikleri yapabilirsiniz. Makrome modelleri yapabilirsiniz. Papatya bileklik yapımını birlikte yapabilirsiniz. Punch nakışı yapabilirsiniz. Bunları kızımla birlikte yapmaya çalışıyoruz. Sizlerde birlikte yapabilirsiniz. Evde bileklik yapımı anlatımlı karton ve iple yapılan bir bileklik. Çocukların yapacağı çok güzel bir model. El yapımı bileklik boncuklarla yapılan model için aralara deniz kabukları eklemesi falan da yapabilirsiniz. Kolay deniz kabuğu bileklik yapımı çok güzel ve kolay projelerden. İsterseniz papatya bileklik yapımı arasına onu da ekleyebilirsiniz.

Papatya Bileklik Nasıl Yapılır?

Renkli boncuklarla yapılmış kolay ve güzel bir bileklik yapıyoruz. Papatya bileklik yapımı daha uzun tutarak kolye yapabilirsiniz. Gözlük ipi yapabilirsiniz. Halhal yapabilirsiniz. Papatya bileklik kolye de çok güzel duracak. Çocuklar çok sevecek. Annelerine hediye yapacaklar. Papatya bileklik yapımı malzemeleri ile başlayalım.

  • Çeşitli renklerde tohum boncuk
  • İplik
  • 3 mm pirinç boncuk
  • Makas
  • Pense ( isteğe bağlı )

Papatya Bileklik Yapımı

Papatya bileklik yapımı aşamalarına geçelim. Bilekliğe başlarken uç kısmında 7 – 10 cmlik uzunluk bırakıp düğüm atalım ve bilekliği yapmaya başlayalım.

Papatya bileklik modelleri çok güzel. Baharı andıran renklerde içinizi ısıtacak bir model. Sizde kendiniz, çocuklarınızla birlikte keyifle yapabilirsiniz. Bilekte gerçekten çok güzel duruyor. Yanında zincirlerle, deniz kabukları ile makrome bileklik modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Papatya Bileklik Yapımı 32

Papatya Bileklik Yapımı 36

Papatya Bileklik Yapımı 35

Papatya Bileklik Yapımı 34

Kaynak : https://honestlywtf.com/diy/diy-beaded-daisy-chain-bracelet/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler