Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı

Deniz kabuğu halhal, deniz kabuğu bileklik modelleri olarak kullanacağınız kolay deniz kabuğu bileklik yapımı hazırladık. Kızlarınızla birlikte yapabilir anne kız bileklik modelleri takabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerinde hediyelik fikirler olarak yapıp hediye edebilirsiniz.  Elinizde olan malzemeleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Hobi dünyasına ait paylaşımlarımız arasında deniz kabuğu bileklik yapımı, deniz kabuğu boyama örnekleri deniz kabuğu boyama örnekleri galerimizi inceleyebilirsiniz. Tatile gittiğinizde bolca deniz kabuğu, taş toplayıp mandala desenleri ile veya farklı desenlerle boyamalar yapabilirsiniz. Hem stresten kurtulup rahatlar hemde ev dekorasyonunda kullanacağınız harika dekor ürünleriniz olur. Şimdi kolay deniz kabuğu bileklik yapımı çalışmamıza geçelim.

Deniz Kabuğundan Bileklik Nasıl Yapılır?

Kenarını püskülle süslediğimiz kolay bir çalışma. Gold rengi boncuk kullanıyoruz. İsterseniz deniz kabuklarını da gold rengine boyayabilirsiniz. Akrilik boyalar ile boyanabilir sanırım. Bu yazın modası deniz kabuklu takı modelleri. Deniz kabuğu mücevher yaparak kendiniz kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kolay deniz kabuğu bileklik yapımı malzeme listesi ile anlatıma başlayalım.

  • Deniz kabuğu
  • Kordon ip
  • Makas
  • Kerpeten
  • Bileklik bağlama halkaları
  • Gold boncuk

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 2

Malzemelerimiz bu şekilde. Deniz kabuklarından sıra sıra da ekleyebilirsiniz. Sade seviyorsanız tek olarak bu modeli de yapabilirsiniz. Şimdi bilekliğimizin yapım aşamalarını inceleyelim.

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 3

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 4

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 5

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 6

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 7

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 8

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 9

Bilekliğimiz hazır. Kolay ve şık. Aynı modeli ayak bileğinize göre yapıp halhal modelleri olarak da kullanabilirsiniz. İşte bilekliğimizin bilekte duruşu.

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı 1

Kolay Deniz Kabuğu Bileklik Yapımı

Kaynak : https://blog.freepeople.com/2013/08/diy-shell-bracelet/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler