Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kum Boncuk Modelleri

Kum boncuk modellerinden sizlere şahane modeller hazırladık. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Broş modelleri olarak, çanta süslemede, kolye modelleri olarak kullanabilirsiniz. Yapılışına dair daha önce farklı modellerde anlatımlarımız olmuştu. Her biri aynı teknikle yapılıyor. Tam 145 tane birbirinden güzel modeller. Hepsini sizler için tek tek inceledim. Sizde kum boncuk modellerini incelemeden geçmeyin derim. Kum boncuk bileklik yapımında da kullanabilirsiniz. Kum boncuktan takı örnekleri paylaşmıştık. Aynı teknikle yapılıyor galeride bulunan modellerin çoğu. Şahane örnekler. Bu teknikle yapılmış çok güzel broş modelleri paylaşmıştık. İncelemek isterseniz kum boncuktan yusufçuk broş yapımı isimli yazımızı inceleyebilirsiniz. Adım adım resimli olarak baştan sona yapılışını paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız modeller de aynı bu teknikle yapılıyor. Yine kum boncuktan broş yapımı deniz atı paylaşmıştık. Aynı teknikle yapılan güzel bir çalışma. Toka modelleri üzerinde de kullanabilirsiniz. Keçe üzerine, deri üzerine boncukları tek tek dikerek yapıyorsunuz bu çalışmaları. Aynı renk boncukların farklı tonlarında, farklı şekillerinde boncuklarla yapılıyor. Pullar, tüller, danteller, fermuarlar, broş iğnesi ve çeşitli aksesuarlarla zenginleştiriliyor. Kum boncuk modellerini incelemeye başlayalım.

Kum Boncuk İşi

Her biri o kadar güzel ki hepsine bayılacaksınız. Ben çok beğendim kum boncuk modellerini. Meyveler, güller, çiçekler, kelebekler, baykuşlar , çeşitli figürlerden oluşan muhteşem bir galeri. Yapılışı da çok keyifli çalışmalardan. Çalışmalar bittiğinde ise ortaya çıkan sonuç mükemmel. Şimdi kum boncuk modellerinin şahane örneklerini tek tek inceleyelim.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/368028600777652041/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Kum Boncuk Modelleri”
  1. Mahmut ŞİŞMAN dedi ki:

    Merhaba Melek hanım,ürünlerimde kullanmak üzere kum boncuk,pul payet karışımı aksesuarlara ihtiyacım var,yönlendirebileceğiniz üretici varmıdır?yardımcı olursanız çok sevinirim…

    Saygılarımla

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Maalesef hiçbir bilgim yok. Nette satış yapan yerler mevcut oralara bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler