Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Topuklu Ayakkabı Süsleme

Sizlere kendin yap ayakkabı yenileme fikirleri hazırladık. Topuklu ayakkabı süsleme fikirleri. Boncuklarla, oje ile ayakkabı yenileme, püsküllerle, boyamalarla yenileme işlemleri yapıyoruz. Daha önce de birçok kez ayakkabı yenileme projelerinden bahsettik. Eski ayakkabı yenileme simlerle ve boncuklarla yapabilirsiniz. Taş ve tüyler kullanarak ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz. Seçtiğiniz renk taşlarla ve tüylerle ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz. Ayakkabı süsleme nasıl yapılır, ayakkabınızın modeline göre püsküller ekleyebilirsiniz. Ponponlar ekleyebilirsiniz. Hazır süsler var. Onları kullanabilirsiniz.  Eski ayakkabı yenileme nasıl yapılır yeni projelerimiz dışında önceki projelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Eski Ayakkabı Geri Dönüşüm

İşinize yarayacak tam 12 fikir hazırladık. Topuklu ayakkabılarımızı, ayakkabılarımızı süslüyoruz. Püsküller, boncuklar, simler kullanıyoruz. Bir servet harcamadan modaya uygun ayakkabılar yapabilirsiniz. Eski ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz. Topuk kısımlarını oje ile boyayabilirsiniz. Tutkal ve boncuk, simler kullanarak topuklara yapıştırabilirsiniz. Ön kısımları uygunsa püsküller takabilirsiniz. Siyah topuklu kordon ip ve püsküllerle süslenen modele bayıldım. Ayakkabının burun kısmını boyayabilirsiniz. Gord rengi boyalarla. Akrilik boyalar kullanabilirsiniz. Şimdi çok güzel boyalar var. Bir boya alıyorsunuz ve tüm zeminlere kullanıyorsunuz. Ahşap, cam, kumaş gibi birçok yüzeye.

Topuklu ayakkabı yenileme projelerinden 12 tane fikir var sırada. Şimdi bu güzel modelleri tek tek inceleyelim. Danteller, güpürler, simler, püsküller, hasır ipler, ponpon şeritler, ojeler, makrome ipleri, kullanabilirsiniz. Yapıştırmak için tutkal kullanabilirsiniz. Yapacağınız projeye göre malzemelerinizi hazırlayabilir ve ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Süsleme 8

Topuklu Ayakkabı Süsleme 9

Topuklu Ayakkabı Süsleme 10

Topuklu Ayakkabı Süsleme 4

Topuklu Ayakkabı Süsleme 3

Topuklu Ayakkabı Süsleme 2

Topuklu Ayakkabı Süsleme 7

Topuklu Ayakkabı Süsleme 1

Topuklu Ayakkabı Süsleme 6

Topuklu Ayakkabı Süsleme 5

Kaynak : http://www.prettydesigns.com/12-great-diy-heels-ideas-you-must-try/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler