Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Ayakkabı Yenileme

Ayakkabı yenilemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Sizlere harika bir kendin yap projesi hazırladık. Ufak dokunuşlarla ayakkabılarınızı, terlik ve sandaletlerinizi yenileyebilirsiniz. Eski ayakkabı yenileme projesini çok seveceksiniz. Yapılışı çok kolay duruşu çok şık. Bu tekniği kıyafet yenileme fikirlerinde de kullanabilirsiniz. Ayakkabı yenileme ile ilgili farklı projelerimizde olmuştu. Biraz onlardan bahsetmek istiyorum. Dıy ayakkabı yenileme ayakkabının üzerini bezle kapladığımız bir modeldi. Bez ayakkabı boyama ise akrilik boyalarla ayakkabılar üzerinde istediğimiz deseni yaptığımız güzel bir çalışmaydı. Aynı çalışmayı tişört boyama olarak da yapmıştık. Bu güzel çalışmaları sizde ayakkabılarınıza uygulayabilirsiniz. Eski ayakkabı yenileme projemize geçelim.

Eski Ayakkabıları Değerlendirelim

Eski ayakkabılarınızı atmayın. Birazdan sizlerle paylaşacağımız hobi pojesi ile ayakkabılarınızı yenileyebilirsiniz. Eski ayakkabı yenileme projemiz oldukça kolay. Bu projeyi geliştirerek sizde kendinize tarz tasarım ayakkabılar yapabilirsiniz. Yaz için çok şık bir ayakkabı.

Ayakkabıyı yenilemek için taşlı boncuklara ihtiyacamız olacak. İstediğiniz renk ve şekillerde. Tük kullanmak isterseniz tüylere ihtiyacımız olacak. Ve güçlü bir yapıştırıcıya.

Eski Ayakkabı Yenileme

Eski Ayakkabı Yenileme 1

Malzemelerimiz hazırsa ayakkabıyı yenilemeye başlayabiliriz. Boncukları yaptıracağımız zeminin temiz olması gerekli. Şimdi boncukların üzerine tutkal yapıştıralım. Ve boncukları ayakkabının üzerine yapıştıralım.

Eski Ayakkabı Yenileme 2

Eski Ayakkabı Yenileme 3

Eski Ayakkabı Yenileme 4

Eski Ayakkabı Yenileme 8

Dilerseniz aynı teknikle tüyleri de yapıştırabilirsiniz.

Eski Ayakkabı Yenileme 5

Eski Ayakkabı Yenileme 6

Eski Ayakkabı Yenileme 7

Ayakkabıyı tamamladık. Şahane oldu. Ben çok sevdim. Sizde sevdiyseniz eski ayakkabı yenileme projesini deneyebilirsiniz. İşte şahane modelimiz.

Eski Ayakkabı Yenileme 11

Eski Ayakkabı Yenileme 12

Eski Ayakkabı Yenileme 13

Eski Ayakkabı Yenileme 9

Eski Ayakkabı Yenileme 10

Kaynak: https://honestlywtf.com/diy/diy-jeweled-feather-sandals/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler