Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bez Ayakkabı Boyama

Yaza hazırlık cıvıl cıvıl ayakkabılar hazırlıyoruz.  Ayakkabılarımızı yeniliyoruz. Bez ayakkabı boyama ile. Beyaz ayakkabılarımız üzerine istediğimiz deseni boyuyoruz. Dıy ayakkabı yenileme projelerine farklı örneklere daha önce yer vermiştik. Bez ayakkabı nasıl boyanır farklı çalışmalarımız da olmuştu. Batik boyamalar, çizgili boyalar yapmıştık. Yeni modelimize geçmeden önce o modellerden bahsedelim. İçi boya dolu kova içinde daldırarak yaptığımız çizgili modelin yapılışına bez ayakkabı nasıl boyanır başlığından ulaşabilirsiniz. Ana sayfada arama butonuna ayakkabı yazdığınızda ayakkabı ile yaptığımız bütün paylaşımlara ulaşabilirsiniz. Ayakkabıyı lastiklerle sarıp batik deseni verdiğimiz ayakkabı boyama tekniğine ise bez ayakkabı nasıl boyanır başlığından ulaşabilirsiniz. Kumaş boyaları ile yaptığımız güzel çalışmalar. Şimdi ise çok daha güzel bir çalışma yapıyoruz. Ayakkabı boyama sanatı ile yaptığımız bez ayakkabı boyama tekniğine geçelim.

Çiçekli Bez Ayakkabı Nasıl Boyanır?

Beğendiğiniz bir deseni ayakkabılarınız üzerine nakşedebilirsiniz. Tekstil kalemi ile kumaş boyaları ile. 1 günde tamamlayacağınız bir proje. Böyle bir proje için tabi ki bez ayakkabıya ihtiyacımız olacak. Sonra boyamak istediğimiz desene. Ve isterseniz tekstil kalemlerine veya kumaş boyalarına. Eğer boya kullanacaksak fırça ve palete de ihtiyacımız olacak. Deseni ayakkabıya aktarmak için karbon kağıdı kullanacağız. Karbon kağıdını kırtasiyelerde bulabilirsiniz.

Bez Ayakkabı Boyama 10

Malzemeler hazır. Şimdi deseni belirleyelim.

Bez Ayakkabı Boyama 3

Bez Ayakkabı Boyama 7

Desende hazır olduğuna göre bez ayakkabıyı boyamaya başlayabiliriz.

Bez Ayakkabı Boyama 9

Bez Ayakkabı Boyama 11

Bez Ayakkabı Boyama 5

İstediğiniz şekilde, istediğiniz desende ve renklerde boyamalarınızı yapabilirsiniz. Ayakkabı boyama, gelin ayakkabısı boyama gibi örnekleri bu şekilde yapabilirsiniz. Tişörtleri de bu şekilde boyayabilirsiniz.

Bez Ayakkabı Boyama 1

Bez Ayakkabı Boyama 2

Bez Ayakkabı Boyama

Bez Ayakkabı Boyama 6

Bez Ayakkabı Boyama 8

Bez Ayakkabı Boyama 4

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2790387-sozdaem-yarkie-kedy-master-klass-po-rospisi-ked

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler