Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Duvar Boyama Örnekleri

Dekorasyonumuzda kullanacağımız çok güzel fikirler hazırladık. Akrilik boyalarla boyadığımız hem iç mekan hem dış mekanda kullanacağımız renkli duvar boyama örnekleri fikirleri hazırladık. Balkonları, terasları, mutfakları, çocuk odalarını, evimizin dış duvarlarını… Her yeri boyayabiliriz. Hep düz renklerden sıkılanlar renkli duvar farklı tasarımlar arayanlar için çok güzel bir galeri. Duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Hazır şablonları kullanabilirsiniz. Etiketler var duvarlara özel onları kullanabilirsiniz. Eğer düz renklerden sıkıldıysanız evinizin duvarlarını renkli hareketli capcanlı desenli boyamalar yapabilirsiniz. Evinizin iç mekanında, dış mekanda bu güzel duvar boyama örneklerini kullanabilirsiniz.

Renkli Duvar Boyama Örnekleri 78

Bu paragrafta daha önce yaptığımız duvar boyama tekniklerinden bahsedeceğiz. Basit tekniklerle evinizin boyasını yaparken yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mesela priz kenarlarına desen uygulamaları yapabilirsiniz. En güzel örneklere priz kenarı nasıl boyanır içeriğimizden ulaşabilirsiniz. 20 duvar boyama şablonları ise yine sizlere fikir verecek güzel örneklerden oluşuyor. Desenli duvar boyama tekniklerini ilk olarak çocuk odası dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Duvara desen yapma teknikleri için bahçe telleri, lastikler, havalı poşetler, ipler, süngerler kullanabilirsiniz. Burada biraz hayal gücü devreye giriyor. Yaptığınız yeni teknikleri önce küçük bir yerde deneyip daha sonra evin tüm duvarlarına uygulayabilirsiniz. Dekoratif duvar boyama tekniklerine geçelim ve en güzel modelleri birlikte inceleyelim.

Kendin Yap Duvar Boyama Fikirleri

Kuşlar, etnik desenler, güller, çiçekler… Renk renk desenlerle hazırlanmış en güzel renkli duvar boyama örnekleri hazırladık. Boya dekorasyon fikirlerini inceleyerek sizde evinizde güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. İlk olarak güzel bir video izleyeceğiz. Bu videoda duvarlarımızı nasıl boyayabileceğimize dair fikir edineceğiz. Daha sonra ikinci olarak ise güzel bir galeriyi inceleyeceğiz.

İlk önce videoyu izleyelim. Bende böyle bir çalışmayı balkonumda kullanmak istiyorum. Umarım yapabilirim.

Son olarak ise güzel bir galeri inceleyelim. Galeride benzer tekniklerle yapılmış çok güzel boyama örnekleri mevcut. Sizde evlerinizde uygulayabilir, uyguladıklarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler