Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Taş Boyama Çerçeve Modelleri

Taş boyama modelleriyle devam ediyoruz. Bugün duvarlarımızı süsleyecek taş boyama çerçeve modelleri hazırladık. Bebek odası dekorasyonunda, evinizin diğer bölümlerinde kullanacağınız en güzel taş boyama örnekleri. Zürafalar, şarkı söyleyen kuşlar, sevimli kedicikler, bebeklere özel taş boyamalar gibi birçok örnek var galeride. Sizde beğendiğiniz örnekleri hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Taş boyama tablo güzel evlerinizi daha güzel hale getirecek. Taş boyama nasıl yapılır daha önce bahsetmiştik. Akrilik boyalar kullanarak taşları istediğimiz şekillerde boyuyoruz. Taş boyama uğur böceği yapıp saksılarımızı süslüyoruz. Taş boyamaya yeni başladım neler boyasam diyorsanız taş boyama örneklerini inceleyebilirsiniz. Mandala taş boyama örneklerinden yapabilirsiniz. Tatil günlerinde, ödevlerden kalan zamanlarda çocuklarınızla birlikte taş boyamalar yapabilirsiniz. Eminim onlarda çok keyif alacaklardır. Ders aralarında en güzel terapilerden biridir hobiler. Taş boyama sanatı için gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra çocuklarımızla önce basit denemeler yapabilir sonra aşağıdaki galeride beğendiğimiz modelleri yapabiliriz. Taş boyama çerçeve modelleri, taş boyama tablo modellerini incelemeye geçelim.

Doğal Taşlardan Yapılan Tablolar

En güzel modelleri bir araya topladık. Doğal taşlarla ve doğal taşları boyayarak hazırladığımız tablolar var galeride. Evimizin her bölümünde, çocuk odalarında, bebek odalarında kullanacağımız modeller mevcut. Yeni doğan bebeklerin boy, kilo gibi özelliklerini yazan tablolar hazırlayabilirsiniz. Zürafalardan, fillerden oluşan tablolar yapabilirsiniz. Mutfaklarınız için tablolar hazırlayabilirsiniz. Taşlardan çerçeveler, tablolar hazırlarken kuru ağaç dalları gibi doğal malzemeleri de kullanabiliriz.

İlk olarak güzel bir video izleyelim. Ağaç kütüğüne veya ahşap plakalar üzerine yapılmış taş boyama tablo yapılışını izliyoruz.

Taş boyama çerçeve modellerinden oluşan en güzel örnekleri birlikte inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
One thought on “Taş Boyama Çerçeve Modelleri”
  1. francoise simon dedi ki:

    très joli,mais je serais incapable de faire ces merveilles,bravo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler