Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Galvaniz Boyama Nasıl Yapılır?

Evde boyama çalışmalarından bugün galvaniz boyamadan bahsedeceğiz. Ay çiçeği desenli ev dekorasyonumuza çok yakışacak bir çalışma olacak. Sizde beğendiğiniz farklı desenlerde aynı yöntemleri kullanarak boyamalar yapabilirsiniz. Daha önce ahşap boyama modellerinden, cam boyama modellerinden bahsetmiştik. Bugünde galvaniz boyamada modellerinden bahsedeceğiz. Cam şişe boyama üzerine peçete dekupaj desenlerinden, dekupaj tekniklerinden çok bahsettik. Bugün hasır ip kullanarak güzel bir çalışma daha yapacağız. Hasır ipleri yaptığımız birçok dekor objesinde kullanıyoruz. Cam boyamalar, ahşap boyamalarda. Son zamanlarda ahşap boyamalarda yapılan çalışmalarda da bahsetmiştik. Evler, deniz fenerleri boyadık. Mesela Dıy minyatür ev çok güzel çalışmalardan. Hemen inceleyip yapılışını öğrenebilirsiniz. Şimdi galvaniz boyama nasıl yapılır öğrenelim.

Galvaniz Saksı Boyama

Ayçiçeği desenli , hasır iple süslenmiş, damalı çok hoş bir model tarifi. Saksı olarak kullandığımız projeyi çok beğeneceksiniz. Evinizi dekore ederken istediğiniz yerde kullanabileceksiniz. Evinize çok yakışacak. Lavanta desenli, gelincik desenli, yel değirmenli… Birçok çalışma yapabilir, kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Galvaniz Boyama Nasıl Yapılır? 1

Boyamamızı bitirdiğimizde yukarıdaki gibi olacak. Seçtiğimiz bir galvaniz, akrilik boyalar, fırça, hasır ip gibi malzemelerle boyamamızı yapacağız. Şimdi videodan galvaniz boyama nasıl yapılır öğrenelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler