Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bardak Süsleme Polimer Kil İle

Bardak süsleme örnekleri ile ilgili sizlere çok güzel örnekler hazırladık. Sizde bu modelleri örnek alarak kendiniz için, sevdikleriniz için yapabilirsiniz. Satış yapmak içinde çok güzel fikirler. Sizlere farklı şekilde bardak süsleme yapımından bahsetmiştik. Ojeden bardak süsleme yapımını göstermiştik. Porselen boyama nasıl yapılır güzel bir fincan boyama ile göstermiştik. Şimdi polimer kil ile süsleme yapıyoruz. Polimer kil ile yine birçok çalışma paylaşmıştık. Birçok ürün yapabilirsiniz polimer kil ile. Polimer kil ile takılar, süsler, polimer kil ile dekoratif tabak yapımı , çekmece kulpları yenileme, tığların arkasını kaplama, servis kaşıklarını kaplama gibi birçok çalışma yapabilirsiniz.

Bardak Süsleme Teknikleri

Bardaklarınızı boyayarak, boncuklarla, cam boyama yaparak, stencil uygulamaları yaparak birçok farklı teknikte süsleme yapabilirsiniz. Bugün polimer kil ile yapılmış süsleme örneklerini göreceğiz. Hediyelik fikirler içinde çok güzel. Kişiye özel ürünler yapılabilir. Polimer kili farklı bir çok çalışmada kullanabilirsiniz. Mesela meyveyi çok seven arkadaşlarınız için fincanın üzerine meyve figürleri yaparak süsleyebilirsiniz. İsimler yazabilirsiniz. Bardak süsleme gelin damat modelleri yapabilirsiniz. Bebek figürleri, hayvan figürleri, tarihler yapabilirsiniz.

Galeride sizlere örnek olacak, fikir verecek birçok çalışma örnekleri var. Sizler beğendiğiniz çalışmaları kendiniz için yapabilirsiniz. Yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Kaynak:
http://pikabu.ru/story/kruzhki_dlya_samyikh_malenkikh_4312017
http://pikabu.ru/story/chudesa_iz_polimernoy_glinyi_4359206

Benzer İçerikler
5 thoughts on “Bardak Süsleme Polimer Kil İle”
 1. asiye kan dedi ki:

  merhaba kilden bardak yaptim ama kullanabilmem için cila mı vernik mi sürmeliyim yardımcı olur musunuz ?

  1. Melek dedi ki:

   Tamamı mı kil Asiye Hanım. Açıkçası bilmiyorum. O şekilde kullanmak sağlıklı olur mu.

   1. asiye kan dedi ki:

    evet tamamı. Peki bu paylaştıklarınız gibi yapsak kilin sudan zarar görmemesi için ne sürmeliyiz?

    1. Melek dedi ki:

     Yanlış bilmiyorsam polimer kil için vernikler oluyor. Onları kullanabilirsiniz. Netten polimer kil verniği olarak aratabilirsiniz.

     1. asiye kan dedi ki:

      Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler