Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Taş Boyama Sanatı Nasıl Yapılır?

Akrilik boyalar ile taş boyama kalemleri ile yapabileceğiniz çok güzel taş boyama örnekleri hazırladık sizler için. Önceki yazılarımızda sizlere taş boyama nasıl yapılır birkaç örnek vermiştir. Taş boyama tekniklerinden bahsetmiştik. Taş boyama üzerine peçete ile dekupaj yapabilirsiniz. Taş boyama minionlar yapabilirsiniz. Taş boyama üzerine kalem ile desen çizip boyayabilirsiniz. Galeride içinden her modele uygun çok güzel örnekler bulabilirsiniz. Bu günlerde böyle güzel şeylere ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Ülke olarak zor günlerden geçerken.

Önceki yazılarımızda taş boyama sanatı uğur böceği yapımını paylaşmıştık. Galeride aynı teknikle yapılmış birçok örnek görebilirsiniz. Sizde evleriniz için taş boyama modelleri yapabilirsiniz. Tablolar yapabilirsiniz. Renk renk boyayarak saksılarınız için dekor oluşturabilirsiniz. Ev dekorasyonunda her alanda kullanabilirsiniz.

Taş Boyama Nasıl Yapılır?

Sizlere videolu olarak taş boyama yapımından bahsedeceğiz. Önce çevrenizde taşları topluyorsunuz. Taşları güzelce yıkayıp kurumasını bekliyorsunuz. Sonra ister akrilik boyalarla, ister kalemlerle taşları istediğiniz gibi boyuyorsunuz. Taşların üstlerine resimler çizebilirsiniz. Yazıları yazabilirsiniz. İşte size örnek.

Taş Boyama Yapılışı Video – 1

Taş Boyama Yapılışı Video – 2

Şimdi ise birbirinden güzel yapılmış taş boyama modellerini görelim.

Taş Boyama Sanatı

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler