Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Taş Boyama Sanatı

Tam 111 tane taş boyama örnekleri hazırladık. Hem sizlere birkaç modelin nasıl yapıldığını videolu olarak hazırladık. Ve nasıl çalışmalar yapabiliriz en güzel örnekleri bir araya topladık. Taş boyama için akrilik boyalar, akrilik kalemler kullanabilirsiniz. Mandala taş boyama modelleri, taş boyama kaktüs yapabilirsiniz. Kişiye özel çalışmalar yapabilirsiniz. Taş boyama sanatı nasıl yapılır daha önce örneklerle açıklamalar hazırlamıştık. Şimdi o çalışmalarla yepyeni modeller hazırladık. Kütük üzerine, ağaç dalları üzerine taş boyamalarınızı yapabilirsiniz. Yine saksılar içine çiçekler, kaktüsler, çilekler çalışabilirsiniz. Buzdolabı süsü yapımı olarak çalışabilirsiniz. Taş boyama modelleri olarak düğünler için, bebekler için panolar hazırlayabilirsiniz. Hediyelik fikirler içinde iyi çalışma olacak. Bu tarz çalışmaları sadece taşlar üzerine değil ağaç dalları, kütükler üzerine de yapabilirsiniz. Deniz kabukları üzerine yapabilirsiniz. Deniz kabuğu boyama örneklerinin en güzel çalışmalarını hazırlamıştık. O modelleri inceleyerek sizde yapabilirsiniz. Taş boyama sanatı örneklerinden de fikirler alabilirsiniz.

Taş Boyama Fikirleri

Taş boyama sanatı nasıl yapılır güzel videolarla önce ondan bahsedeceğiz. Daha sonra en güzel örnekleri derleyip inceleyeceğiz. Çok güzel temalı çalışmalar var. Ben saksı içinde minik kaktüslere bayıldım. Nikah hediyesi olarak, nişan – söz hediyesi olarak, bebek hediyesi olarak yapılıp sevdiklerimize hediye edebiliriz.

Önce mandala taş boyama malzemeleri ve nasıl yapıldığına değinelim.

Ve şimdi manzara resimleri ile yapılan taş boyama örneklerine değinelim. Belki ilk yaptığımızda kötü olabilir. Daha kolay modellerle başlayabiliriz. Bu modeller biraz daha profesyonel modeller.

Taş boyama yapılışına dair birkaç örnek gördük. Şimdi bu şekilde yapılmış örneklere değinelim. Her biri o kadar güzel ki bayıldım. Sizde mutlaka incelemelisiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler