Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ahşap Boncuklardan Tasarımlar

Küpler, kolyeler, anahtarlıklar, araba süsleri… Aklınıza ne gelirse var. Çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz muhteşem bir galeri hazırladık. Akrilik boyalar, kalemler, ojeler ile ahşap boncukları boyayarak galeride olduğu gibi birçok tasarımı yapabilirsiniz. Ahşap boncuktan anahtarlıklar yanına püsküller, isimler ekleyebilirsiniz. Ahşap boncuklardan tasarımlar arasında kolye uçları, el yapımı anahtarlıklar, çeşitli aksesuarlar var.

Ahşap boncukları genelde makrome modellerinde, amigurumi modellerinde kullanıyoruz. Çeşitli boyutlarda olan ahşap boncukların küçüklerini iğne oyalarında, tığ oyalarında kullanıyoruz. Bileklik gibi takı yapımında kullanıyoruz. Bugün inceleyeceğimiz projelerde yine çeşitli boylarda yapılan boncuklarla hazırlanmış süslemeler, aksesuarlar var. Onlara geçmeden önce ahşap boncuklarla başka neler yapabiliriz inceleyelim. Mesela avize yapabilirsiniz. Nasıl yapıldığına ise ahşap boncuktan avize yapımından ulaşabilirsiniz. Zor gelirse daha kolay modelleri yine önceki içeriklerimizde bulabilirsiniz. Okul öncesi boncuklarla yapılan etkinlikler arasında ise bebek yapılışı var. Eğlenceli bir etkinlik. Tahta mandaldan bebek yapımı yine ilginizi çekecek kendin yap projelerinden. Bebek kafası yapımında tahta boncukları kullanabilirsiniz. Hazırsanız hemen yeni projelerden ahşap boncuklardan tasarımlara geçelim.

Ahşap Boncuklardan Tasarımlar 98

Ahşap Boncuklarla Neler Yapılır?

Galeride o kadar güzel projeler var ki. Anahtarlıklar, kolyeler, süslemeler, yer alıyor. Evde çalışma aralarında, ders aralarında yapacağınız sizi rahatlatacak projelerden. Büyük küçük ahşap boncukları, harfli boncukları birleştirerek çeşitli aksesuarlar yapıyoruz.

Kalem süsleri, anahtarlıklar, takılar, hediyelik fikirler… Galeride ne ararsanız var. Şimdi galeriyi incelemeye geçelim. En güzel ahşap boncuklardan tasarımları inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler